Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hugh Cameron na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hugh Cameron: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Harvest Time in Lorne: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 17% z celkového počtu prohlídek umělce Hugh Cameron. Poté Stirling Castle a Largo Bay. Celkem 9 800 návštěv: 7 500 na stránce umělce, 2 300 u děl. Publikum roste: o 10% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Říj 2026 s 3 300 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%). Jedna chuť vyniká: Střední jas (Jasnost světla) si připravila 75% návštěv i přes pouhých 42% katalogu.
Hugh Cameron: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Hugh Cameron, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 300
1 200
Srp 2026
1 000
0
Zář 2026
2 900
100
Říj 2026
2 300
1 000
Jak se v průběhu roku s díly Hugh Cameron obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Hugh Cameron?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
40,0%
44,4%
Nostalgický
20,0%
33,3%
Pokojný
40,0%
22,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
0,0%
Měkké stínění
16,0%
20,8%
Střední jas
42,0%
75,0%
Jasná rovnováha
12,0%
4,2%
Luminózní
4,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
16,7%
Jemné odstíny
22,0%
12,5%
Vyvážená jemnost
46,0%
58,3%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
12,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,2%
77,8%
Neutrální tóny
16,7%
5,6%
Tmavé tóny
4,8%
16,7%
Pastelové barvy
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
12,5%
Vyvážená
64,0%
66,7%
Živobylé
16,0%
20,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
0,0%
Jemný
6,0%
4,2%
Vyvážený
14,0%
29,2%
Výrazný
34,0%
41,7%
Prohlášení
32,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
8,3%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
4,2%
Silná barevná jednotnost
42,0%
20,8%
Jednotná paleta
38,0%
66,7%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Hugh Cameron srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Harvest Time near St Fillan…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Lonely Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gleaners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest Time in Lorne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Toilet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Light of the Fireside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bait Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dunblane Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stirling Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Going to the Hay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Hugh Cameron sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 400
55,1%
telefony
2 900
29,6%
tablety
1 500
15,3%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Hugh Cameron?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
93,3%
italsky
100
6,7%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Hugh Cameron a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
100
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
400
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
200
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
400
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
300
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
500
čt 19 Lis (předpověď)
200
pá 20 Lis (předpověď)
300
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
200
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
600
Hugh Cameron: krátké odpovědi
Které dílo umělce Hugh Cameron má nejvyšší sledovanost?
Harvest Time in Lorne: 400 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení umělce Hugh Cameron. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Hugh Cameron?
9 800 za dvanáct měsíců (7 500 na stránce umělce, 2 300 u děl).
Sledují lidé Hugh Cameron na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (55%), telefony (30%) a tablety (15%); vede počítače s podílem 55%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Hugh Cameron?
Ano, Střední jas (Jasnost světla): 75% návštěv pro 42% katalogu.