Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hiro Yamagata na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hiro Yamagata: publikum na první pohled
Telephone přitahuje nejvíce pozornosti: 1 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 28% všech zobrazení profilu Hiro Yamagata na OriginalUniqueArt.com. Následuje Robbers a Air Show. Hiro Yamagata zaznamenal celkem 7 100 návštěv: 1 900 na stránce umělce a 5 200 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 71% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 200 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (83%), telefony (14%) a tablety (3%). Publikum se kloní k Tmavé tóny (Barevná paleta): 82% návštěv pro 48% katalogu umělce.
10 děl umělce Hiro Yamagata, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Hiro Yamagata, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Telephone, 1987
1 800 návštěv · 28,1%
-
2
Robbers, 1984
700 návštěv · 10,9%
-
3
Air Show
500 návštěv · 7,8%
-
4
Tinkerbell, Tokyo Disneyland's 15th Anniversary, 1998
500 návštěv · 7,8%
-
5
Poet, 1984
300 návštěv · 4,7%
-
6
Snowy Night Swing, 1990
200 návštěv · 3,1%
-
7
Collector
200 návštěv · 3,1%
-
8
L.A.-s the Place
200 návštěv · 3,1%
-
9
untitled (8472)
200 návštěv · 3,1%
-
10
Gare St. Lazare, 1986
100 návštěv · 1,6%
Kolik lidí sleduje Hiro Yamagata měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 3 500 |
| Srp 2026 | 700 | 1 400 |
| Zář 2026 | 500 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Hiro Yamagata?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Hiro Yamagata?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 39,1% |
| Měkké stínění | 30,0% | 29,7% |
| Střední jas | 46,0% | 29,7% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 1,6% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,0% | 6,2% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 32,0% | 21,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 36,0% | 34,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 48,4% | 81,8% |
| Zemité tóny | 25,8% | 15,2% |
| Neutrální tóny | 22,6% | 3,0% |
| Pastelové barvy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,0% | 35,9% |
| Vyvážená | 58,0% | 42,2% |
| Živobylé | 32,0% | 21,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 10,9% |
| Vyvážený | 16,0% | 32,8% |
| Výrazný | 28,0% | 26,6% |
| Prohlášení | 42,0% | 29,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 62,0% | 51,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 17,2% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 10,9% |
| Silná barevná jednotnost | 10,0% | 20,3% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Která díla umělce Hiro Yamagata přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gare St. Lazare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Telephone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 400 | 100 |
| Air Show | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| untitled (8298) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Robbers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| untitled (8472) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Rites of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (5364) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tinkerbell, Tokyo Disneylan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Hiro Yamagata?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 900 | 83,1% |
| telefony | 1 000 | 14,1% |
| tablety | 200 | 2,8% |
V jakých jazycích sledují Hiro Yamagata?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| polsky | 200 | 50,0% |
Kolik lidí denně sleduje Hiro Yamagata a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Hiro Yamagata
Která díla umělce Hiro Yamagata přitahují nejvíce pozornosti?
- Telephone, s 1 800 návštěvami (28% všech zobrazení umělce Hiro Yamagata). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Hiro Yamagata na OriginalUniqueArt.com?
- 7 100 návštěv za dvanáct měsíců: 1 900 na stránce umělce a 5 200 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Hiro Yamagata?
- Tvůrce Hiro Yamagata sledují na zařízeních počítače (83%), telefony (14%) a tablety (3%); počítače tvoří 83% všech návštěv.
Jaké díla od Hiro Yamagata lidé preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 82% návštěv oproti 48% v katalogu.