Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hippolyte Camille Delpy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hippolyte Camille Delpy: publikum na první pohled
Washerwomen in an Extensive River Landscape přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení profilu Hippolyte Camille Delpy na OriginalUniqueArt.com. Následuje The laundresses a The Chaumiere At Berneval. Hippolyte Camille Delpy zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 75% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 83% návštěv pro 47% katalogu umělce.
9 děl umělce Hippolyte Camille Delpy, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 9 děl umělce Hippolyte Camille Delpy, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Washerwomen in an Extensive River Landscape
200 návštěv · 18,2%
-
2
The laundresses
200 návštěv · 18,2%
-
3
The Chaumiere At Berneval
100 návštěv · 9,1%
-
4
Demont-Breton Virginie Mere Et Enfant Dans Le Jardin
100 návštěv · 9,1%
-
5
The Potato Gatherers
100 návštěv · 9,1%
-
6
Sunset on the Seine near Nantes
100 návštěv · 9,1%
-
7
Lavandiere et barques soleil couchant
100 návštěv · 9,1%
-
8
Spring morning
100 návštěv · 9,1%
-
9
Laundresses and boats at sunset
100 návštěv · 9,1%
Kolik lidí sleduje Hippolyte Camille Delpy měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Hippolyte Camille Delpy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Hippolyte Camille Delpy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,5% | 9,1% |
| Měkké stínění | 13,0% | 27,3% |
| Střední jas | 32,6% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 39,1% | 27,3% |
| Luminózní | 8,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 19,6% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 30,4% | 45,5% |
| Vyvážená jemnost | 23,9% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,1% | 36,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,4% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 36,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 16,7% |
| Pastelové barvy | 7,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,2% | 9,1% |
| Vyvážená | 45,6% | 54,5% |
| Živobylé | 39,1% | 36,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,5% | 18,2% |
| Vyvážený | 4,3% | 0,0% |
| Výrazný | 17,4% | 18,2% |
| Prohlášení | 71,7% | 63,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,7% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,7% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 4,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,4% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 23,9% | 18,2% |
Která díla umělce Hippolyte Camille Delpy přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Chaumiere At Berneval | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Potato Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sunset on the Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cour de Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washerwoman by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Demont-Breton Virginie Mere… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A paved Street Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rue pavoise a dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset on the Seine near Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Laundresses at sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Hippolyte Camille Delpy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Hippolyte Camille Delpy a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Hippolyte Camille Delpy
Která díla umělce Hippolyte Camille Delpy přitahují nejvíce pozornosti?
- Washerwomen in an Extensive River Landscape, s 200 návštěvami (18% všech zobrazení umělce Hippolyte Camille Delpy). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolik lidí sleduje Hippolyte Camille Delpy na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Hippolyte Camille Delpy lidé preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 83% návštěv oproti 47% v katalogu.