Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Herman Saftleven na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Herman Saftleven: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Rhenish River Landscape Capriccio: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% z celkového počtu prohlídek umělce Herman Saftleven. Poté Landscape with Shepherds Playing Music a Mediterranean Coastal Scene. Celkem 1 100 návštěv: 600 na stránce umělce, 500 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připravila 80% návštěv i přes pouhých 32% katalogu.
Herman Saftleven: 5 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 5 děl umělce Herman Saftleven, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Rhenish River Landscape Capriccio, 1676
100 návštěv · 20,0%
-
2
Landscape with Shepherds Playing Music, 1630
100 návštěv · 20,0%
-
3
Mediterranean Coastal Scene, 1641
100 návštěv · 20,0%
-
4
An Extensive River Landscape with Figures on a Road, a Wood to the Left
100 návštěv · 20,0%
-
5
Christ Preaching from a Boat
100 návštěv · 20,0%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Herman Saftleven?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Herman Saftleven obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Herman Saftleven?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 32,0% | 0,0% |
| Střední jas | 34,0% | 60,0% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 20,0% |
| Luminózní | 4,0% | 20,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 41,2% | 75,0% |
| Zemité tóny | 47,1% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 25,0% |
| Monochromní | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 38,0% | 80,0% |
| Živobylé | 2,0% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 20,0% |
| Výrazný | 24,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 44,0% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 20,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Herman Saftleven srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Peasant Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhenish Landscape with Land… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhineland Landscape with Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhineland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginary River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River view with ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded mountain landscape w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with travelers. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard with still life of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Herman Saftleven?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| španělsky | 100 | 50,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Herman Saftleven a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Herman Saftleven: krátké odpovědi
Které dílo umělce Herman Saftleven má nejvyšší sledovanost?
- Rhenish River Landscape Capriccio: 100 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Herman Saftleven. Seznam pokračuje až do pořadí 5.
Kolik návštěv má Herman Saftleven?
- 1 100 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 500 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Herman Saftleven?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 80% návštěv pro 32% katalogu.