Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Nelson O'Neil na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Nelson O'Neil: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Racecourse amusements: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% z celkového počtu prohlídek umělce Henry Nelson O'Neil. Poté Portrait of a Lady a Home Again. Celkem 400 návštěv: 0 na stránce umělce, 400 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 300 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 86% návštěv i přes pouhých 43% katalogu.
Henry Nelson O'Neil: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Henry Nelson O'Neil, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Racecourse amusements
100 návštěv · 14,3%
-
2
Portrait of a Lady
100 návštěv · 14,3%
-
3
Home Again
100 návštěv · 14,3%
-
4
Portrait Of Fanny Frith
100 návštěv · 14,3%
-
5
Mary Stuart's Farewell to France
100 návštěv · 14,3%
-
6
Before Waterloo
100 návštěv · 14,3%
-
7
The Landing of HRH the Princess Alexandra at Gravesend, March 7 1863, 1864
100 návštěv · 14,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Henry Nelson O'Neil?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Henry Nelson O'Neil obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Henry Nelson O'Neil?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 39,3% | 57,1% |
| Střední jas | 25,0% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 3,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 39,3% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,9% | 28,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,8% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 16,7% |
| Monochromní | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,1% | 14,3% |
| Vyvážená | 53,6% | 57,1% |
| Živobylé | 14,3% | 28,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,1% | 0,0% |
| Jemný | 10,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,7% | 0,0% |
| Výrazný | 28,6% | 14,3% |
| Prohlášení | 42,9% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 39,3% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 32,1% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Henry Nelson O'Neil srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Trial of Queen Catherin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Anchorite Reflecting on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naomi with her Daughters-in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Recruiting Sergeant (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Landing of HRH the Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Stuart's Farewell to F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastward ho! august | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastward Ho! August 1857 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home Again | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of John Cornelius… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Henry Nelson O'Neil?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Henry Nelson O'Neil a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 300 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 400 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 400 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Henry Nelson O'Neil: krátké odpovědi
Které dílo umělce Henry Nelson O'Neil má nejvyšší sledovanost?
- Racecourse amusements: 100 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Henry Nelson O'Neil. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má Henry Nelson O'Neil?
- 400 za dvanáct měsíců (0 na stránce umělce, 400 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Henry Nelson O'Neil?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 86% návštěv pro 43% katalogu.