Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri De Toulouse-Lautrec na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Henri De Toulouse-Lautrec: jak vypadal rok návštěv
Au Moulin Rouge je nejvíce sledované dílo: 2 200 prohlídek za rok, což představuje 3% veškeré pozornosti věnované umělci Henri De Toulouse-Lautrec. Následuje jich Madame Poupoule at Her Dressing Table a LIttle Dog. Stránka umělce zaznamenala 7 900 návštěv, díla 60 100 návštěv a celkem 68 000 návštěv. Zájem vzrostl o 74% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 53 000 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (41%), arabsky (14%) a srbsky (14%). Návštěvníci sledují na počítače (86%), telefony (13%) a tablety (1%). Preferují Elegance (Atmosféra): 38% návštěv oproti 24% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Henri De Toulouse-Lautrec
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Henri De Toulouse-Lautrec.
Kdy lidé navštěvují stránku Henri De Toulouse-Lautrec?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
1 000
Čec 2026
2 600
50 400
Srp 2026
400
4 600
Zář 2026
4 600
4 100
Kdy jsou k vidění díla umělce Henri De Toulouse-Lautrec?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Henri De Toulouse-Lautrec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
24,1%
38,3%
Romantický
41,4%
30,7%
Nostalgický
10,3%
13,5%
Eterický
10,3%
6,5%
Dramatický
6,9%
5,7%
Pokojný
3,5%
2,1%
Klidná atmosféra
0,0%
1,8%
Zemité tóny
0,0%
0,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
55,2%
35,0%
Melancholický
17,2%
21,1%
Romantický
10,3%
18,4%
Reflektivní
13,8%
12,9%
Energický
0,0%
5,3%
Osamělost
0,0%
1,9%
Klidná
0,0%
1,8%
Dramatický
0,0%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
16,0%
Měkké stínění
24,0%
25,7%
Střední jas
24,0%
30,3%
Jasná rovnováha
16,0%
16,9%
Luminózní
16,0%
11,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
14,3%
Jemné odstíny
38,0%
23,1%
Vyvážená jemnost
22,0%
35,5%
Jasná barevná přítomnost
22,0%
25,7%
Sytá barva
0,0%
1,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
47,5%
48,8%
Tmavé tóny
17,5%
21,9%
Neutrální tóny
20,0%
20,6%
Pastelové barvy
2,5%
4,7%
Monochromní
12,5%
3,6%
Přírodní motivy
0,0%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
16,3%
Vyvážená
50,0%
50,5%
Živobylé
24,0%
33,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
26,0%
19,9%
Jemný
14,0%
22,1%
Vyvážený
16,0%
15,5%
Výrazný
28,0%
23,3%
Prohlášení
16,0%
19,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
15,1%
Jemně promíchaná paleta
22,0%
12,6%
Vyvážená harmonie
6,0%
11,7%
Silná barevná jednotnost
28,0%
39,0%
Jednotná paleta
24,0%
21,6%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Henri De Toulouse-Lautrec měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Au Moulin Rouge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
300
900
Le Divan Japonais
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
at the moulin rouge two wom…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Last Crumbs (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
La Goulue přichází do Mouli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Woman with Gloves (also kno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Jane Avril Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
These Ladies in the Dining…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Tanec v Moulin Rouge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Clowness Cha-U-Kao Fast…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Jaké je rozdělení publika Henri De Toulouse-Lautrec podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
58 200
85,6%
telefony
8 900
13,1%
tablety
900
1,3%
V jakých jazycích je Henri De Toulouse-Lautrec sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 000
40,8%
arabsky
700
14,3%
srbsky
700
14,3%
rusky
500
10,2%
Chinese
300
6,1%
slovensky
200
4,1%
česky
100
2,0%
francouzsky
100
2,0%
italsky
100
2,0%
litevsky
100
2,0%
Kolik denních návštěv má Henri De Toulouse-Lautrec a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 23 Zář
700
čt 24 Zář
500
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
800
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
600
út 29 Zář
1 000
st 30 Zář
400
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
600
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
800
út 6 Říj
1 000
st 7 Říj
700
čt 8 Říj
800
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
1 100
ne 11 Říj
900
po 12 Říj
1 500
út 13 Říj
800
st 14 Říj (předpověď)
900
čt 15 Říj (předpověď)
1 100
pá 16 Říj (předpověď)
600
so 17 Říj (předpověď)
1 000
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
1 400
út 20 Říj (předpověď)
1 400
st 21 Říj (předpověď)
1 000
čt 22 Říj (předpověď)
1 200
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
1 100
ne 25 Říj (předpověď)
800
po 26 Říj (předpověď)
1 600
út 27 Říj (předpověď)
1 600
st 28 Říj (předpověď)
1 100
čt 29 Říj (předpověď)
1 300
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
1 200
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
1 700
út 3 Lis (předpověď)
1 700
Časté dotazy o Henri De Toulouse-Lautrec
Které dílo umělce Henri De Toulouse-Lautrec má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Au Moulin Rouge s 2 200 návštěvami, což představuje 3% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Henri De Toulouse-Lautrec na OriginalUniqueArt.com?
68 000 návštěv za dvanáct měsíců: 7 900 na stránce umělce, 60 100 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Henri De Toulouse-Lautrec?
Publikum pochází z počítače (86%), telefony (13%) a tablety (1%); počítače tvoří 86% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Henri De Toulouse-Lautrec?
anglicky (41%), arabsky (14%) a srbsky (14%); anglicky pokrývá 41%.
Která díla Henri De Toulouse-Lautrec odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Elegance (Atmosféra) získávají 38% návštěv z 24% katalogu.