Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri de Braekeleer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henri de Braekeleer: jak vypadal rok návštěv
Man at the Window je nejvíce sledované dílo: 700 prohlídek za rok, což představuje 64% veškeré pozornosti věnované umělci Henri de Braekeleer. Následuje jich The man in the chair a The Flemish stove. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 64% návštěv oproti 4% v katalogu.
3 nejvíce sledovaných děl umělce Henri de Braekeleer
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Henri de Braekeleer.
Kdy lidé navštěvují stránku Henri de Braekeleer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Henri de Braekeleer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Henri de Braekeleer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 58,7% | 27,3% |
| Měkké stínění | 39,1% | 72,7% |
| Střední jas | 2,2% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,0% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 34,8% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 47,8% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,3% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 88,1% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 25,0% |
| Monochromní | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,0% | 90,9% |
| Vyvážená | 63,0% | 9,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,1% | 0,0% |
| Jemný | 37,0% | 27,3% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 15,2% | 72,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,2% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,3% | 63,6% |
| Vyvážená harmonie | 2,2% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 30,4% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 60,9% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Henri de Braekeleer měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betsy De Braekeleer, the Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hélène De Braekeleer, the P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Country House of Gustav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Church of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dining Room at the Home… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Henri de Braekeleer sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Henri de Braekeleer a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Henri de Braekeleer
Které dílo umělce Henri de Braekeleer má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Man at the Window s 700 návštěvami, což představuje 64% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.
Jak velké je publikum Henri de Braekeleer na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Henri de Braekeleer odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) získávají 64% návštěv z 4% katalogu.