Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hendrik van Steenwijk II na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hendrik van Steenwijk II: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Interior of a Cathedral Dedicated to a Profane Form of Worship: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% z celkového počtu prohlídek umělce Hendrik van Steenwijk II. Poté The Liberation of St Peter a An Interior with King Charles I, Queen Henrietta Maria, Jeffery Hudson, William Herbert, 3rd Earl of Pembroke and His Brother Philip Herbert (later 4th Earl of Pembroke). Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce, 900 u děl. Publikum roste: o 200% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 78% návštěv i přes pouhých 22% katalogu.
Hendrik van Steenwijk II: 6 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 6 děl umělce Hendrik van Steenwijk II, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Hendrik van Steenwijk II?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
400
400
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
0
300
Jak se v průběhu roku s díly Hendrik van Steenwijk II obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Hendrik van Steenwijk II?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
57,9%
75,0%
Klasické
34,2%
25,0%
Zemité tóny
2,6%
0,0%
Inspirační
2,6%
0,0%
Pokojný
2,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
50,0%
37,5%
Dramatický
18,4%
50,0%
Pokojný
10,5%
12,5%
Reflektivní
10,5%
0,0%
Klidná
2,6%
0,0%
Pohodlné a uklidňující
2,6%
0,0%
Romantický
2,6%
0,0%
Závažný a tklivý
2,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,0%
11,1%
Měkké stínění
42,0%
44,4%
Střední jas
6,0%
33,3%
Jasná rovnováha
6,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
11,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
52,0%
44,4%
Jemné odstíny
22,0%
44,4%
Vyvážená jemnost
22,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
11,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
79,5%
66,7%
Neutrální tóny
10,3%
16,7%
Tmavé tóny
7,7%
16,7%
Monochromní
2,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
44,4%
Vyvážená
44,0%
44,4%
Živobylé
0,0%
11,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
26,0%
11,1%
Jemný
24,0%
0,0%
Vyvážený
12,0%
0,0%
Výrazný
16,0%
11,1%
Prohlášení
22,0%
77,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
11,1%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
6,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
34,0%
77,8%
Jednotná paleta
50,0%
11,1%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Hendrik van Steenwijk II srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
A Renaissance Portico with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The liberation of Saint Pet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Church with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ in the House of Mart…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Jerome in his quarters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ in the house of Mart…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of Saint Pet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Figures on a Terrace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles I (1600-1649) when…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Hendrik van Steenwijk II?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Hendrik van Steenwijk II a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
100
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
200
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
0
Hendrik van Steenwijk II: krátké odpovědi
Které dílo umělce Hendrik van Steenwijk II má nejvyšší sledovanost?
Interior of a Cathedral Dedicated to a Profane Form of Worship: 300 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení umělce Hendrik van Steenwijk II. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Hendrik van Steenwijk II?
1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Hendrik van Steenwijk II?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 78% návštěv pro 22% katalogu.