Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harry Fidler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Harry Fidler: jak vypadal rok návštěv
Chickens je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 33% veškeré pozornosti věnované umělci Harry Fidler. Následuje jich The Fruit Cart a Morning Light. Stránka umělce zaznamenala 100 návštěv, díla 500 návštěv a celkem 600 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 83% návštěv oproti 53% v katalogu.
5 nejvíce sledovaných děl umělce Harry Fidler
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Harry Fidler.
Kdy lidé navštěvují stránku Harry Fidler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Harry Fidler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Harry Fidler?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 10,5% | 0,0% |
| Střední jas | 63,2% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 26,3% | 33,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,1% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 52,6% | 83,3% |
| Vyvážená jemnost | 26,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 38,9% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,8% | 16,7% |
| Vyvážená | 68,4% | 83,3% |
| Živobylé | 15,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 52,6% | 50,0% |
| Vyvážený | 31,6% | 33,3% |
| Výrazný | 15,8% | 16,7% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,6% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 21,1% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 31,6% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Harry Fidler měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Where the Willows Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Journey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timber Wagon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Journey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lucky Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Energy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing the Potato Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding Chickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Harry Fidler sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Harry Fidler a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Harry Fidler
Které dílo umělce Harry Fidler má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Chickens s 200 návštěvami, což představuje 33% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velké je publikum Harry Fidler na OriginalUniqueArt.com?
- 600 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce, 500 u děl.
Která díla Harry Fidler odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 83% návštěv z 53% katalogu.