Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harold Wyllie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Harold Wyllie: jak vypadal rok návštěv
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Harold Wyllie. Následuje jich Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 a Army Reconnaissance. Stránka umělce zaznamenala 1 000 návštěv, díla 500 návštěv a celkem 1 500 návštěv. Zájem vzrostl o 50% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 17% v katalogu.
6 nejvíce sledovaných děl umělce Harold Wyllie
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Harold Wyllie.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 návštěv · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 návštěv · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 návštěv · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 návštěv · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 návštěv · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 návštěv · 16,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Harold Wyllie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Harold Wyllie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Harold Wyllie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 16,7% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 44,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 38,9% | 50,0% |
| Luminózní | 5,6% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 78,6% | 60,0% |
| Zemité tóny | 14,3% | 20,0% |
| Monochromní | 7,1% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážená | 72,2% | 66,7% |
| Živobylé | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 27,8% | 50,0% |
| Jemný | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 16,7% |
| Prohlášení | 11,1% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Harold Wyllie měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Launch of the 'Agamemnon',… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tilbury, Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Design for County Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Army Reconnaissance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Aerial Watch on the Rhi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Harold Wyllie sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Harold Wyllie a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 500 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 400 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 500 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 600 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Harold Wyllie
Které dílo umělce Harold Wyllie má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 s 100 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Harold Wyllie na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce, 500 u děl.
Která díla Harold Wyllie odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) získávají 50% návštěv z 17% katalogu.