Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Zatzka na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hans Zatzka: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Venus and her Attendants: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 67% z celkového počtu prohlídek umělce Hans Zatzka. Poté The goddess of spring. Celkem 3 000 návštěv: 2 900 na stránce umělce, 100 u děl. Publikum roste: o 27% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Říj 2026 s 1 400 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: telefony (63%), počítače (30%) a tablety (7%). Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 14% katalogu.
Hans Zatzka: 2 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 2 děl umělce Hans Zatzka, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Hans Zatzka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 0 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 1 000 | 100 |
| Říj 2026 | 1 400 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Hans Zatzka obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Hans Zatzka?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 57,1% | 66,7% |
| Střední jas | 28,6% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 33,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 57,1% | 66,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 14,3% | 33,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 71,4% | 66,7% |
| Živobylé | 28,6% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 42,9% | 33,3% |
| Prohlášení | 14,3% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Hans Zatzka srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venus and her Attendants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In the night sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The goddess of spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty with Flowers in an I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Egyptian Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Egyptian Girl at a Dressing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Hans Zatzka sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 1 900 | 63,3% |
| počítače | 900 | 30,0% |
| tablety | 200 | 6,7% |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Hans Zatzka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 700 | 50,0% |
| anglicky | 400 | 28,6% |
| rumunsky | 300 | 21,4% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Hans Zatzka a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 400 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 200 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 300 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Hans Zatzka: krátké odpovědi
Které dílo umělce Hans Zatzka má nejvyšší sledovanost?
- Venus and her Attendants: 200 návštěv, což představuje 67% všech zobrazení umělce Hans Zatzka. Seznam pokračuje až do pořadí 2.
Kolik návštěv má Hans Zatzka?
- 3 000 za dvanáct měsíců (2 900 na stránce umělce, 100 u děl).
Sledují lidé Hans Zatzka na telefonu nebo na počítači?
- Na obou: telefony (63%), počítače (30%) a tablety (7%); vede telefony s podílem 63%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Hans Zatzka?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 67% návštěv pro 14% katalogu.