Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Sebald Beham na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hans Sebald Beham: jak vypadal rok návštěv
Scenes from the Life of David je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Hans Sebald Beham. Následuje jich Fountain of Youth and bathhouse a Hercules Capturing Cerberus. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Preferují Jasná rovnováha (Jasnost světla): 44% návštěv oproti 29% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Hans Sebald Beham
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Hans Sebald Beham.
-
1
Scenes from the Life of David, 1534
200 návštěv · 22,2%
-
2
Fountain of Youth and bathhouse
200 návštěv · 22,2%
-
3
Hercules Capturing Cerberus, 1545
100 návštěv · 11,1%
-
4
The Penance of Saint John Chrysostom
100 návštěv · 11,1%
-
5
Astrologia
100 návštěv · 11,1%
-
6
The Prodigal Son Wasting His Patrimony, 1540
100 návštěv · 11,1%
-
7
Christ and the Woman of Samaria
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Hans Sebald Beham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Hans Sebald Beham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Hans Sebald Beham?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,1% | 22,2% |
| Střední jas | 50,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 44,4% |
| Luminózní | 7,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 78,6% | 77,8% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 7,1% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 71,4% | 66,7% |
| Vyvážená | 28,6% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 22,2% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 35,7% | 44,4% |
| Prohlášení | 42,9% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,1% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,7% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 57,1% | 55,6% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Hans Sebald Beham měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tree of Faith, Love, and Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Capturing Cerberus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Processing of dancing pairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Prodigal Son Wasting Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Life of Dav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Cimon and Pero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ and the Woman of Sam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Patience (Die Geduld) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain of Youth and bathh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March and April | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Hans Sebald Beham sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Hans Sebald Beham a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Hans Sebald Beham
Které dílo umělce Hans Sebald Beham má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Scenes from the Life of David s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Hans Sebald Beham na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Hans Sebald Beham odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jasná rovnováha (Jasnost světla) získávají 44% návštěv z 29% katalogu.