Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustave Courbet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gustave Courbet: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Původ světa: 30 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 13% z celkového počtu prohlídek umělce Gustave Courbet. Poté Popel u Ornans a Žena s papoušem. Celkem 265 100 návštěv: 47 300 na stránce umělce, 217 800 u děl. Publikum roste: o 39% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 155 700 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (34%), portugalsky (10%) a rusky (10%). Země diváků: Bulharsko (9%), Brazílie (7%) a Jižní Korea (7%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (70%), telefony (24%) a tablety (6%). Jedna chuť vyniká: Vyvážená (Intenzita barev) si připravila 59% návštěv i přes pouhých 46% katalogu.
Gustave Courbet: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Gustave Courbet, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Gustave Courbet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
5 600
Čec 2026
14 400
141 300
Srp 2026
10 500
32 900
Zář 2026
22 200
38 000
Jak se v průběhu roku s díly Gustave Courbet obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Gustave Courbet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
18,8%
28,9%
Klidná atmosféra
14,6%
20,7%
Pokojný
25,0%
17,2%
Romantický
4,2%
11,0%
Elegance
20,8%
10,6%
Zemité tóny
14,6%
9,3%
Nostalgický
0,0%
1,4%
Klasické
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
31,2%
25,3%
Pokojný
25,0%
16,5%
Záhadný
6,2%
16,0%
Melancholický
8,3%
13,5%
Závažný a tklivý
4,2%
10,2%
Klidná
12,5%
10,0%
Výrazný
6,2%
3,6%
Romantický
0,0%
1,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
46,0%
30,9%
Měkké stínění
24,0%
32,7%
Střední jas
16,0%
16,7%
Jasná rovnováha
14,0%
19,4%
Luminózní
0,0%
0,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
24,2%
Jemné odstíny
40,0%
47,8%
Vyvážená jemnost
22,0%
19,4%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
8,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
74,2%
58,5%
Neutrální tóny
22,6%
29,3%
Tmavé tóny
3,2%
11,7%
Monochromní
0,0%
0,3%
Přírodní motivy
0,0%
0,1%
Metalické tóny
0,0%
0,1%
Pastelové barvy
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
33,3%
Vyvážená
46,0%
58,6%
Živobylé
2,0%
8,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
6,6%
Jemný
24,0%
15,7%
Vyvážený
6,0%
8,6%
Výrazný
16,0%
15,6%
Prohlášení
42,0%
53,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
12,7%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
9,9%
Vyvážená harmonie
20,0%
9,8%
Silná barevná jednotnost
38,0%
49,9%
Jednotná paleta
12,0%
17,6%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Gustave Courbet srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Původ světa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 400
6 000
11 600
Rozbíječ kámenů
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
700
1 900
Žena s papoušem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
800
1 800
Dobré ráno, pane Courbet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
200
Akta s kvetoucí větvií
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
600
200
Pohled na Ornans
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
400
Panoramic View of the Alps,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Woman with a Parrot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
200
Žena v vlnách
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
600
400
Popel u Ornans
0
0
0
0
0
0
0
0
100
6 900
6 100
200
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Gustave Courbet sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
185 700
70,0%
telefony
63 000
23,8%
tablety
16 400
6,2%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Gustave Courbet?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
8 200
34,2%
portugalsky
2 500
10,4%
rusky
2 400
10,0%
španělsky
2 000
8,3%
francouzsky
1 900
7,9%
japonsky
1 400
5,8%
Chinese
900
3,8%
německy
800
3,3%
korejsky
800
3,3%
polsky
700
2,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Gustave Courbet a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
3 100
so 26 Zář
1 900
ne 27 Zář
2 800
po 28 Zář
7 800
út 29 Zář
4 000
st 30 Zář
2 700
čt 1 Říj
4 200
pá 2 Říj
3 600
so 3 Říj
2 400
ne 4 Říj
2 900
po 5 Říj
2 600
út 6 Říj
3 000
st 7 Říj
4 400
čt 8 Říj
3 100
pá 9 Říj
3 500
so 10 Říj
4 100
ne 11 Říj
3 700
po 12 Říj
4 300
út 13 Říj
2 500
st 14 Říj
4 800
čt 15 Říj
4 000
pá 16 Říj (předpověď)
3 700
so 17 Říj (předpověď)
3 000
ne 18 Říj (předpověď)
3 400
po 19 Říj (předpověď)
5 300
út 20 Říj (předpověď)
3 400
st 21 Říj (předpověď)
4 300
čt 22 Říj (předpověď)
4 100
pá 23 Říj (předpověď)
3 700
so 24 Říj (předpověď)
3 000
ne 25 Říj (předpověď)
3 400
po 26 Říj (předpověď)
5 300
út 27 Říj (předpověď)
3 400
st 28 Říj (předpověď)
4 300
čt 29 Říj (předpověď)
4 100
pá 30 Říj (předpověď)
3 700
so 31 Říj (předpověď)
3 000
ne 1 Lis (předpověď)
3 400
po 2 Lis (předpověď)
5 300
út 3 Lis (předpověď)
3 400
st 4 Lis (předpověď)
4 300
čt 5 Lis (předpověď)
4 100
Gustave Courbet: krátké odpovědi
Které dílo umělce Gustave Courbet má nejvyšší sledovanost?
Původ světa: 30 200 návštěv, což představuje 13% všech zobrazení umělce Gustave Courbet. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Gustave Courbet?
265 100 za dvanáct měsíců (47 300 na stránce umělce, 217 800 u děl).
Sledují lidé Gustave Courbet na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (70%), telefony (24%) a tablety (6%); vede počítače s podílem 70%.
Sleduje Gustave Courbet několik jazyků?
Ano: anglicky (34%), portugalsky (10%) a rusky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 34%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Gustave Courbet?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 59% návštěv pro 46% katalogu.