Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gunnar Berndtson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gunnar Berndtson: jak vypadal rok návštěv
Eva Aminoffin Muotokuva je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 15% veškeré pozornosti věnované umělci Gunnar Berndtson. Následuje jich Tytön muotokuva a Kulosaaren Salmi. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 2 500 návštěv a celkem 2 700 návštěv. Zájem klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 73% návštěv oproti 54% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Gunnar Berndtson
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Gunnar Berndtson.
-
1
Eva Aminoffin Muotokuva
400 návštěv · 15,4%
-
2
Tytön muotokuva
400 návštěv · 15,4%
-
3
Kulosaaren Salmi
300 návštěv · 11,5%
-
4
Kesä
300 návštěv · 11,5%
-
5
Taiteentuntijoita Louvressa
200 návštěv · 7,7%
-
6
Maisema Pernajan Fantsnäsistä
100 návštěv · 3,8%
-
7
Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa
100 návštěv · 3,8%
-
8
Portrait of a young lady in a white dress
100 návštěv · 3,8%
-
9
Lohenpyynti, Langinkoski
100 návštěv · 3,8%
-
10
Ikkunassa Kuhertelua
100 návštěv · 3,8%
Kdy lidé navštěvují stránku Gunnar Berndtson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 200 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Gunnar Berndtson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Gunnar Berndtson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 7,7% |
| Měkké stínění | 28,6% | 15,4% |
| Střední jas | 39,3% | 57,7% |
| Jasná rovnováha | 17,9% | 19,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 17,9% | 15,4% |
| Jemné odstíny | 53,6% | 73,1% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 11,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,4% | 15,4% |
| Vyvážená | 64,3% | 80,8% |
| Živobylé | 14,3% | 3,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,6% | 3,9% |
| Jemný | 7,1% | 3,9% |
| Vyvážený | 7,1% | 3,9% |
| Výrazný | 10,7% | 15,4% |
| Prohlášení | 71,4% | 73,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 19,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,7% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 3,6% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Gunnar Berndtson měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Bride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hänen Nimensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Almée, an Egyptian Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kamarimusiikkia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young lady in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Almée, Egyptiläinen Tanssij… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lohenpyynti, Langinkoski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gösta Philip Armfelt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sakkia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eero Järnefelt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gunnar Berndtson sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Gunnar Berndtson a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Gunnar Berndtson
Které dílo umělce Gunnar Berndtson má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Eva Aminoffin Muotokuva s 400 návštěvami, což představuje 15% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Gunnar Berndtson na OriginalUniqueArt.com?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 2 500 u děl.
Která díla Gunnar Berndtson odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 73% návštěv z 54% katalogu.