Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Guillaume Guillon-Lethière na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Guillaume Guillon-Lethière: jak vypadal rok návštěv
The Judgement of Paris je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 20% veškeré pozornosti věnované umělci Guillaume Guillon-Lethière. Následuje jich Philoctetes On The Island Of Lemnos a Homer Singing His Iliad at the Gate of Athens. Stránka umělce zaznamenala 400 návštěv, díla 1 400 návštěv a celkem 1 800 návštěv. Zájem vzrostl o 300% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 93% návštěv oproti 44% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Guillaume Guillon-Lethière
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Guillaume Guillon-Lethière.
-
1
The Judgement of Paris
300 návštěv · 20,0%
-
2
Philoctetes On The Island Of Lemnos
300 návštěv · 20,0%
-
3
Homer Singing His Iliad at the Gate of Athens, 1811
200 návštěv · 13,3%
-
4
The Judgment of Paris, 1812
200 návštěv · 13,3%
-
5
Le Patrie En Danger
200 návštěv · 13,3%
-
6
La Patrie en Danger, 1799
100 návštěv · 6,7%
-
7
Homer Singing His Iliad At The Gate Of Athens
100 návštěv · 6,7%
-
8
French Painter Guillaume Guillon Lethiere
100 návštěv · 6,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Guillaume Guillon-Lethière?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Guillaume Guillon-Lethière?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Guillaume Guillon-Lethière?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 39,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 44,2% | 93,3% |
| Střední jas | 14,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,3% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,2% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 41,9% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 23,3% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 89,2% | 87,5% |
| Neutrální tóny | 5,4% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 5,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,5% | 53,3% |
| Vyvážená | 44,2% | 46,7% |
| Živobylé | 2,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,3% | 0,0% |
| Jemný | 18,6% | 20,0% |
| Vyvážený | 11,6% | 6,7% |
| Výrazný | 16,3% | 33,3% |
| Prohlášení | 44,2% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,6% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 62,8% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 7,0% | 6,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Guillaume Guillon-Lethière měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA MORT DE VIRGINIE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erminia and the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of mademoiselle Le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philoctète dans l'île déser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homer Singing His Iliad at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Judgment of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| La mort de César | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philoctetes On The Island O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Judgement of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Girl With Portfolio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Guillaume Guillon-Lethière sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Guillaume Guillon-Lethière a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Guillaume Guillon-Lethière
Které dílo umělce Guillaume Guillon-Lethière má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Judgement of Paris s 300 návštěvami, což představuje 20% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Guillaume Guillon-Lethière na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 1 400 u děl.
Která díla Guillaume Guillon-Lethière odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 93% návštěv z 44% katalogu.