Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Guillaume Coustou Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Guillaume Coustou Starší: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Horse Tamer from Marly-le-Roi: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% z celkového počtu prohlídek umělce Guillaume Coustou Starší. Poté Statue des Mars a Horse Tamer from Marly-le-Roi (10). Celkem 1 500 návštěv: 700 na stránce umělce, 800 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 71% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Srp 2026 s 700 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Romantický (Emoční náboj) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 20% katalogu.
Guillaume Coustou Starší: 4 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 4 děl umělce Guillaume Coustou Starší, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Guillaume Coustou Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 200 |
| Srp 2026 | 100 | 600 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Guillaume Coustou Starší obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Guillaume Coustou Starší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 20,0% | 66,7% |
| Klidná | 30,0% | 0,0% |
| Dramatický | 20,0% | 33,3% |
| Výrazný | 20,0% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 10,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,4% | 12,5% |
| Měkké stínění | 21,4% | 0,0% |
| Střední jas | 35,7% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 21,4% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 92,9% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 92,9% | 100,0% |
| Vyvážená | 7,1% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 12,5% |
| Prohlášení | 57,1% | 87,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 14,3% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 64,3% | 25,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Guillaume Coustou Starší srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kůňovaři z Marly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Tamer from Marly-le-R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daphne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Samuel Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue der Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Tamer from Marly-le-R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Horse Tamer from Marly-le-R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marie Leczinska as Juno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Statue des Mars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Guillaume Coustou Starší?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| slovensky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Guillaume Coustou Starší a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Guillaume Coustou Starší: krátké odpovědi
Které dílo umělce Guillaume Coustou Starší má nejvyšší sledovanost?
- Horse Tamer from Marly-le-Roi: 400 návštěv, což představuje 50% všech zobrazení umělce Guillaume Coustou Starší. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Kolik návštěv má Guillaume Coustou Starší?
- 1 500 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 800 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Guillaume Coustou Starší?
- Ano, Romantický (Emoční náboj): 67% návštěv pro 20% katalogu.