Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Grigory Gurkin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Grigory Gurkin: jak vypadal rok návštěv
Lake in Lazha je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Grigory Gurkin. Následuje jich The Mountain Lake a Khan Altai. Stránka umělce zaznamenala 1 100 návštěv, díla 900 návštěv a celkem 2 000 návštěv. Zájem vzrostl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Preferují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 89% návštěv oproti 64% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Grigory Gurkin
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Grigory Gurkin.
-
1
Lake in Lazha, 1909
200 návštěv · 22,2%
-
2
The Mountain Lake, 1910
200 návštěv · 22,2%
-
3
Khan Altai, 1910
100 návštěv · 11,1%
-
4
Landscape with Rocks, 1911
100 návštěv · 11,1%
-
5
The Katun River in Winter, 1910
100 návštěv · 11,1%
-
6
Landscape with Eagles, 1936
100 návštěv · 11,1%
-
7
Lake Teletskoye, 1912
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Grigory Gurkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 800 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Grigory Gurkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Grigory Gurkin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 35,7% | 11,1% |
| Střední jas | 35,7% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 44,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 57,1% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 35,7% | 22,2% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,7% | 22,2% |
| Vyvážená | 57,1% | 66,7% |
| Živobylé | 7,1% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 21,4% | 11,1% |
| Výrazný | 21,4% | 33,3% |
| Prohlášení | 57,1% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 64,3% | 88,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 7,1% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Grigory Gurkin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lake in Lazha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lake Karakol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Katun River in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Teletskoye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Katun River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kuyum River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferns by the Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Eagles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Khan Altai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Grigory Gurkin sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Grigory Gurkin a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 20 Zář | 0 |
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj (předpověď) | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Grigory Gurkin
Které dílo umělce Grigory Gurkin má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Lake in Lazha s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Grigory Gurkin na OriginalUniqueArt.com?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce, 900 u děl.
Která díla Grigory Gurkin odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) získávají 89% návštěv z 64% katalogu.