Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giorgos Rorris na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giorgos Rorris: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Androniki: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 71% z celkového počtu prohlídek umělce Giorgos Rorris. Poté Ηead of an Ox. Celkem 500 návštěv: 100 na stránce umělce, 400 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 300 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Dramatický (Emoční náboj) si připravila 100% návštěv i přes pouhých 20% katalogu.
Giorgos Rorris: 2 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 2 děl umělce Giorgos Rorris, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Giorgos Rorris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se v průběhu roku s díly Giorgos Rorris obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Giorgos Rorris?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 20,0% | 100,0% |
| Reflektivní | 60,0% | 0,0% |
| Pokojný | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 100,0% | 100,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 100,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 0,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,7% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 28,6% |
| Vyvážený | 33,3% | 71,4% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 33,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Giorgos Rorris srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ηead of an Ox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elissavet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Androniki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Pears | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Takis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Alexandra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Giorgos Rorris?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Giorgos Rorris a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Giorgos Rorris: krátké odpovědi
Které dílo umělce Giorgos Rorris má nejvyšší sledovanost?
- Androniki: 500 návštěv, což představuje 71% všech zobrazení umělce Giorgos Rorris. Seznam pokračuje až do pořadí 2.
Kolik návštěv má Giorgos Rorris?
- 500 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 400 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Giorgos Rorris?
- Ano, Dramatický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 20% katalogu.