Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giorgio Morandi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giorgio Morandi: jak vypadal rok návštěv
Untitled (865) je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 24% veškeré pozornosti věnované umělci Giorgio Morandi. Následuje jich Untitled (253) a Still life. Stránka umělce zaznamenala 500 návštěv, díla 1 200 návštěv a celkem 1 700 návštěv. Zájem klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Preferují Prohlášení (Kontrast): 29% návštěv oproti 14% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Giorgio Morandi
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Giorgio Morandi.
-
1
Untitled (865)
400 návštěv · 23,5%
-
2
Untitled (253)
300 návštěv · 17,6%
-
3
Still life
200 návštěv · 11,8%
-
4
Natura morta metafisica, 1918
100 návštěv · 5,9%
-
5
Autoritratto
100 návštěv · 5,9%
-
6
Still Life, 1955
100 návštěv · 5,9%
-
7
Still Life, 1943
100 návštěv · 5,9%
-
8
Untitled (640)
100 návštěv · 5,9%
-
9
Untitled (517)
100 návštěv · 5,9%
-
10
Natura Morta a Grandi Segni, 1931
100 návštěv · 5,9%
Kdy lidé navštěvují stránku Giorgio Morandi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Giorgio Morandi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Giorgio Morandi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 5,6% | 0,0% |
| Střední jas | 27,8% | 35,3% |
| Jasná rovnováha | 44,4% | 52,9% |
| Luminózní | 22,2% | 11,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 55,6% | 64,7% |
| Jemné odstíny | 27,8% | 23,5% |
| Vyvážená jemnost | 13,9% | 5,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,8% | 5,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 58,1% | 62,5% |
| Zemité tóny | 16,1% | 18,8% |
| Monochromní | 19,4% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 6,2% |
| Pastelové barvy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 52,9% |
| Vyvážená | 41,7% | 35,3% |
| Živobylé | 13,9% | 11,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 44,4% | 35,3% |
| Jemný | 19,4% | 29,4% |
| Vyvážený | 13,9% | 5,9% |
| Výrazný | 8,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 13,9% | 29,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,2% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 66,7% | 70,6% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Giorgio Morandi měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Natura morta metafisica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoritratto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Bottles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Giorgio Morandi sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Giorgio Morandi a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 500 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Giorgio Morandi
Které dílo umělce Giorgio Morandi má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Untitled (865) s 400 návštěvami, což představuje 24% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Giorgio Morandi na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce, 1 200 u děl.
Která díla Giorgio Morandi odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 29% návštěv z 14% katalogu.