Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gino Severini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gino Severini: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je The Pan Pan at the Monico: 1 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% z celkového počtu prohlídek umělce Gino Severini. Poté Sea = Dancer a Dancer = Propeller = Sea. Celkem 12 500 návštěv: 7 500 na stránce umělce, 5 000 u děl. Publikum roste: o 83% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 4 600 návštěvami. Jazyky publika: italsky (29%), korejsky (22%) a španělsky (12%). Země diváků: Itálie (28%), Jižní Korea (21%) a Francie (13%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (57%), telefony (40%) a tablety (3%). Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 88% návštěv i přes pouhých 56% katalogu.
Gino Severini: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Gino Severini, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Gino Severini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
1 200
3 400
Srp 2026
200
700
Zář 2026
2 100
300
Říj 2026
3 900
500
Jak se v průběhu roku s díly Gino Severini obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Gino Severini?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
83,3%
95,5%
Moderní minimalismus
0,0%
4,5%
Zemité tóny
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
0,0%
Měkké stínění
18,0%
36,5%
Střední jas
50,0%
47,1%
Jasná rovnováha
16,0%
12,5%
Luminózní
10,0%
3,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
13,5%
Jemné odstíny
34,0%
30,8%
Vyvážená jemnost
28,0%
41,3%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
14,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
32,5%
54,4%
Neutrální tóny
47,5%
25,0%
Tmavé tóny
15,0%
20,6%
Metalické tóny
2,5%
0,0%
Pastelové barvy
2,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
22,0%
8,6%
Vyvážená
60,0%
73,1%
Živobylé
18,0%
18,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
0,0%
Jemný
8,0%
1,0%
Vyvážený
6,0%
1,9%
Výrazný
26,0%
9,6%
Prohlášení
56,0%
87,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
54,0%
48,1%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
39,4%
Vyvážená harmonie
16,0%
9,6%
Silná barevná jednotnost
6,0%
2,9%
Jednotná paleta
8,0%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Gino Severini srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Pan Pan at the Monico
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
0
Armored Train in Action
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Waltz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lancers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
Sea = Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Woman with Green Plant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The bear dance at the Mouli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Memories of Travel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Haunting Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Concert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Gino Severini sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
7 100
56,8%
telefony
5 000
40,0%
tablety
400
3,2%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Gino Severini?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
1 200
29,3%
korejsky
900
22,0%
španělsky
500
12,2%
francouzsky
500
12,2%
anglicky
200
4,9%
chorvatsky
200
4,9%
polsky
200
4,9%
dánsky
100
2,4%
německy
100
2,4%
nizozemsky
100
2,4%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Gino Severini a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
300
út 20 Říj
100
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
1 000
pá 23 Říj
400
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
300
út 27 Říj
200
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
300
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
600
ne 1 Lis
500
po 2 Lis
300
út 3 Lis
400
st 4 Lis
400
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
300
so 7 Lis (předpověď)
400
ne 8 Lis (předpověď)
400
po 9 Lis (předpověď)
400
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
400
čt 12 Lis (předpověď)
1 100
pá 13 Lis (předpověď)
300
so 14 Lis (předpověď)
500
ne 15 Lis (předpověď)
500
po 16 Lis (předpověď)
500
út 17 Lis (předpověď)
400
st 18 Lis (předpověď)
500
čt 19 Lis (předpověď)
1 200
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
500
ne 22 Lis (předpověď)
500
po 23 Lis (předpověď)
600
út 24 Lis (předpověď)
400
st 25 Lis (předpověď)
500
Gino Severini: krátké odpovědi
Které dílo umělce Gino Severini má nejvyšší sledovanost?
The Pan Pan at the Monico: 1 900 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení umělce Gino Severini. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Gino Severini?
12 500 za dvanáct měsíců (7 500 na stránce umělce, 5 000 u děl).
Sledují lidé Gino Severini na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (57%), telefony (40%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 57%.
Sleduje Gino Severini několik jazyků?
Ano: italsky (29%), korejsky (22%) a španělsky (12%). Na prvním místě je italsky s podílem 29%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Gino Severini?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 88% návštěv pro 56% katalogu.