Gillis Mostaert Publikum a nejlepší díla

1528 – 1598

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gillis Mostaert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Gillis Mostaert: klíčové postavy

Nejvíce prohlíženým dílem je Passion play on the city square in Antwerp: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% z celkového počtu prohlídek umělce Gillis Mostaert. Poté Scéna války a ohně a Village Feast. Celkem 1 800 návštěv: 600 na stránce umělce, 1 200 u děl. Publikum roste: o 100% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Reflektivní (Emoční náboj) si připravila 50% návštěv i přes pouhých 12% katalogu.

Gillis Mostaert: 7 nejvíce prohlížených děl

Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Gillis Mostaert, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Passion play on the city square in Antwerp 1 Passion play on the city square in Antwerp 400 návštěv · 26,7%
  2. Scéna války a ohně 2 Scéna války a ohně, 1569 300 návštěv · 20,0%
  3. Village Feast 3 Village Feast 300 návštěv · 20,0%
  4. Landscape with the Flight into Egypt 4 Landscape with the Flight into Egypt 200 návštěv · 13,3%
  5. Netherlandish Household 5 Netherlandish Household 100 návštěv · 6,7%
  6. Village fair 6 Village fair 100 návštěv · 6,7%
  7. The Sacrifice at Lystra 7 The Sacrifice at Lystra 100 návštěv · 6,7%

Jak se měsíčně mění publikum umělce Gillis Mostaert?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260100
Čec 2026500300
Srp 202600
Zář 20260300
Říj 2026100500

Jak se v průběhu roku s díly Gillis Mostaert obrací?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Gillis Mostaert srovnávají v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Scéna války a ohně00000000002000
Moses strikes water from th…000000000000
village fair000000000000
Massacre of the Innocents i…000000000000
Adoration of the shepherds000000000000
A Cowshed000000000000
Landscape with Men Sawing T…000000000000
Landscape with the Holy Fam…000000000000
choice of the wide or narro…000000000000
Lot and his daughters guide…000000000000

Jakým jazykem mluví publikum umělce Gillis Mostaert?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
francouzsky100100,0%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Gillis Mostaert a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
čt 15 Říj300
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj100
út 20 Říj100
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj100
pá 30 Říj200
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis0
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)100
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)100
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)0

Gillis Mostaert: krátké odpovědi

Které dílo umělce Gillis Mostaert má nejvyšší sledovanost?

Passion play on the city square in Antwerp: 400 návštěv, což představuje 27% všech zobrazení umělce Gillis Mostaert. Seznam pokračuje až do pořadí 7.

Kolik návštěv má Gillis Mostaert?

1 800 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 1 200 u děl).

Preferuje publikum určitý druh děl od Gillis Mostaert?

Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 50% návštěv pro 12% katalogu.