Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gilbert Gaul na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gilbert Gaul: jak vypadal rok návštěv
Leaving Home je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 27% veškeré pozornosti věnované umělci Gilbert Gaul. Následuje jich Rainy Day in the Garret a Peace Conference. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 800 návštěv a celkem 1 100 návštěv. Zájem vzrostl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Preferují Vyvážený (Kontrast): 55% návštěv oproti 23% v katalogu.
9 nejvíce sledovaných děl umělce Gilbert Gaul
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Gilbert Gaul.
-
1
Leaving Home, 1907
300 návštěv · 27,3%
-
2
Rainy Day in the Garret, 1878
100 návštěv · 9,1%
-
3
Peace Conference
100 návštěv · 9,1%
-
4
The Indian Prisoner, 1899
100 návštěv · 9,1%
-
5
Take One, 1881
100 návštěv · 9,1%
-
6
The Infantryman, 1905
100 návštěv · 9,1%
-
7
Indian Meditation
100 návštěv · 9,1%
-
8
Smoking in the Calumet
100 návštěv · 9,1%
-
9
Indian Encampment, Montana
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Gilbert Gaul?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Gilbert Gaul?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Gilbert Gaul?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,2% | 45,5% |
| Měkké stínění | 38,5% | 27,3% |
| Střední jas | 28,2% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 5,1% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 20,5% | 9,1% |
| Vyvážená jemnost | 46,2% | 72,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 23,1% | 18,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,2% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 37,9% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 6,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,4% | 9,1% |
| Vyvážená | 64,1% | 81,8% |
| Živobylé | 20,5% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,1% | 0,0% |
| Jemný | 20,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 23,1% | 54,5% |
| Výrazný | 28,2% | 9,1% |
| Prohlášení | 23,1% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,8% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 10,3% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 41,0% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 9,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Gilbert Gaul měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Picket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain, by Gilbert Gaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tidings from the Front (The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between the Lines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To the End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Venezuelan Guard at El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Day in the Garret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holding the Line at All Haz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gilbert Gaul sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Gilbert Gaul a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Gilbert Gaul
Které dílo umělce Gilbert Gaul má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Leaving Home s 300 návštěvami, což představuje 27% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Gilbert Gaul na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 800 u děl.
Která díla Gilbert Gaul odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážený (Kontrast) získávají 55% návštěv z 23% katalogu.