Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gianni Versace na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gianni Versace: publikum na první pohled
Shirt přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení profilu Gianni Versace na OriginalUniqueArt.com. Následuje Šaty z vlny a červené kašmírové kabátové podšívkové číslo D72A5M a Žlutá róba. Gianni Versace zaznamenal celkem 3 700 návštěv: 3 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 31% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 1 700 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (49%), telefony (46%) a tablety (5%). Publikum se kloní k Jemné odstíny (Nasycení barev): 50% návštěv pro 13% katalogu umělce.
8 děl umělce Gianni Versace, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 8 děl umělce Gianni Versace, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
400
Srp 2026
0
100
Zář 2026
1 300
0
Říj 2026
1 700
0
Jak často jsou prohlížena díla umělce Gianni Versace?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Gianni Versace?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
62,5%
37,5%
Výrazné
12,5%
37,5%
Zlatavý luxus
12,5%
25,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
62,5%
37,5%
Energický
12,5%
37,5%
Vášnivý
12,5%
25,0%
Výrazný
12,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,3%
8,3%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
8,7%
8,3%
Jasná rovnováha
17,4%
25,0%
Luminózní
69,6%
58,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
87,0%
50,0%
Jemné odstíny
13,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Pastelové barvy
63,6%
36,4%
Neutrální tóny
31,8%
54,5%
Zemité tóny
4,5%
9,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
95,7%
75,0%
Vyvážená
4,3%
25,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,0%
8,3%
Jemný
21,7%
8,3%
Vyvážený
13,0%
33,3%
Výrazný
13,0%
16,7%
Prohlášení
39,1%
33,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
17,4%
33,3%
Jemně promíchaná paleta
13,0%
16,7%
Vyvážená harmonie
17,4%
16,7%
Silná barevná jednotnost
21,7%
16,7%
Jednotná paleta
30,4%
16,7%
Která díla umělce Gianni Versace přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Printed white silk dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šaty z vlny a červené kašmí…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Shirt
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
White pleated silk dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Večerní róba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black cocktail dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Suit - Kostým
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Žlutá róba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Day Suit with Bikini\n\nFro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Gianni Versace?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
1 800
48,6%
telefony
1 700
45,9%
tablety
200
5,4%
V jakých jazycích sledují Gianni Versace?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
400
21,1%
španělsky
400
21,1%
italsky
300
15,8%
rusky
300
15,8%
česky
200
10,5%
arabsky
100
5,3%
anglicky
100
5,3%
francouzsky
100
5,3%
Kolik lidí denně sleduje Gianni Versace a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
300
út 27 Říj
100
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
400
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
200
út 3 Lis
100
st 4 Lis
300
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
300
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
200
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
400
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
200
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
400
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
400
čt 26 Lis (předpověď)
100
pá 27 Lis (předpověď)
300
Otázky k Gianni Versace
Která díla umělce Gianni Versace přitahují nejvíce pozornosti?
Shirt, s 300 návštěvami (25% všech zobrazení umělce Gianni Versace). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolik lidí sleduje Gianni Versace na OriginalUniqueArt.com?
3 700 návštěv za dvanáct měsíců: 3 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Gianni Versace?
Tvůrce Gianni Versace sledují na zařízeních počítače (49%), telefony (46%) a tablety (5%); počítače tvoří 49% všech návštěv.
Jaké díla od Gianni Versace lidé preferují?
Jemné odstíny (Nasycení barev): 50% návštěv oproti 13% v katalogu.