Gerrit Malleyn Pohled na dílo

1753 – 1816

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gerrit Malleyn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Gerrit Malleyn: jak vypadal rok návštěv

A Hawking Party Preparing to Depart je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 50% veškeré pozornosti věnované umělci Gerrit Malleyn. Následuje jich A Boar Hunt. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 200 návštěv a celkem 500 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 50% návštěv oproti 17% v katalogu.

2 nejvíce sledovaných děl umělce Gerrit Malleyn

Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Gerrit Malleyn.

  1. A Hawking Party Preparing to Depart 1 A Hawking Party Preparing to Depart, 1779 100 návštěv · 50,0%
  2. A Boar Hunt 2 A Boar Hunt, 1779 100 návštěv · 50,0%

Kdy lidé navštěvují stránku Gerrit Malleyn?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026300200
Srp 202600
Zář 202600
Říj 202600

Kdy jsou k vidění díla umělce Gerrit Malleyn?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Gerrit Malleyn měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
A Hawking Party000000000000
A Stag Hunt000000000000
A Boar Hunt00000000100000
An Ambush in the Woods000000000000
A Hunting Party at Rest by…000000000000
A Hawking Party Preparing t…00000000100000

V jakých jazycích je Gerrit Malleyn sledován/a?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Kolik denních návštěv má Gerrit Malleyn a co dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
út 13 Říj0
st 14 Říj0
čt 15 Říj0
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0

Časté dotazy o Gerrit Malleyn

Které dílo umělce Gerrit Malleyn má nejvíce prohlédnutí?

Nejprve A Hawking Party Preparing to Depart s 100 návštěvami, což představuje 50% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 2 děl.

Jak velké je publikum Gerrit Malleyn na OriginalUniqueArt.com?

500 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 200 u děl.

Která díla Gerrit Malleyn odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 50% návštěv z 17% katalogu.