Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges De La Tour na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges De La Tour: jak vypadal rok návštěv
Pokutující Máří Magdalena je nejvíce sledované dílo: 2 100 prohlídek za rok, což představuje 5% veškeré pozornosti věnované umělci Georges De La Tour. Následuje jich Slzy svatého Petra, rovněž nazývaný Petr pokutující a Popřáštívý svatý Jerem. Stránka umělce zaznamenala 21 700 návštěv, díla 30 000 návštěv a celkem 51 700 návštěv. Zájem vzrostl o 156% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 18 800 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (19%), španělsky (15%) a francouzsky (15%). Návštěvníci přicházejí z Španělsko (12%), Francie (12%) a Spojené státy americké (11%). Návštěvníci sledují na počítače (69%), telefony (27%) a tablety (5%). Preferují Jednotná paleta (Harmonie barev): 30% návštěv oproti 18% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Georges De La Tour
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Georges De La Tour.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
500
Čec 2026
5 000
13 800
Srp 2026
3 500
3 100
Zář 2026
3 900
3 300
Říj 2026
9 100
9 300
Kdy jsou k vidění díla umělce Georges De La Tour?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Georges De La Tour?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
87,8%
82,2%
Mystický
0,0%
8,4%
Klidná atmosféra
6,1%
6,5%
Pokojný
4,1%
1,5%
Romantický
2,0%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
20,4%
30,4%
Duchovní
20,4%
22,2%
Záhadný
28,6%
21,0%
Reflektivní
12,2%
11,6%
Závažný a tklivý
6,1%
6,3%
Napětí
2,0%
4,1%
Dramatický
4,1%
1,9%
Pokojný
2,0%
1,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
96,0%
88,7%
Měkké stínění
4,0%
11,3%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
39,7%
Jemné odstíny
44,0%
41,8%
Vyvážená jemnost
14,0%
18,5%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
97,1%
88,8%
Monochromní
2,9%
6,4%
Tmavé tóny
0,0%
4,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
78,0%
66,3%
Vyvážená
22,0%
33,7%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
29,3%
Jemný
36,0%
31,6%
Vyvážený
16,0%
12,2%
Výrazný
12,0%
19,9%
Prohlášení
6,0%
6,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
2,1%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
12,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
10,4%
Silná barevná jednotnost
50,0%
45,7%
Jednotná paleta
18,0%
29,8%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Georges De La Tour měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Magdalene with the Smoking…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
Podvodník s karetem diamontů
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
0
Sv. Josef, truhlař
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
0
300
Černokrasná věštitelka
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
100
Snění svatého Josefa
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
700
Popřáštívý svatý Jerem
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
100
700
Klanění pastýřů
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
200
Magdaléna v nočním světle
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
400
Slzy svatého Petra, rovněž…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
800
Výchova Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Jaké je rozdělení publika Georges De La Tour podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
35 500
68,7%
telefony
13 800
26,7%
tablety
2 400
4,6%
V jakých jazycích je Georges De La Tour sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 600
18,6%
španělsky
1 300
15,1%
francouzsky
1 300
15,1%
německy
800
9,3%
japonsky
700
8,1%
italsky
500
5,8%
korejsky
400
4,7%
arabsky
300
3,5%
rusky
300
3,5%
bulharsky
200
2,3%
Kolik denních návštěv má Georges De La Tour a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
út 13 Říj
1 700
st 14 Říj
1 100
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
400
so 17 Říj
300
ne 18 Říj
1 000
po 19 Říj
1 100
út 20 Říj
1 100
st 21 Říj
1 700
čt 22 Říj
2 200
pá 23 Říj
800
so 24 Říj
800
ne 25 Říj
400
po 26 Říj
800
út 27 Říj
1 400
st 28 Říj
700
čt 29 Říj
400
pá 30 Říj
800
so 31 Říj
300
ne 1 Lis
1 300
po 2 Lis
600
út 3 Lis (předpověď)
1 000
st 4 Lis (předpověď)
800
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
500
so 7 Lis (předpověď)
300
ne 8 Lis (předpověď)
600
po 9 Lis (předpověď)
600
út 10 Lis (předpověď)
900
st 11 Lis (předpověď)
700
čt 12 Lis (předpověď)
900
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
300
ne 15 Lis (předpověď)
600
po 16 Lis (předpověď)
500
út 17 Lis (předpověď)
800
st 18 Lis (předpověď)
700
čt 19 Lis (předpověď)
800
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
300
ne 22 Lis (předpověď)
500
po 23 Lis (předpověď)
500
Časté dotazy o Georges De La Tour
Které dílo umělce Georges De La Tour má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Pokutující Máří Magdalena s 2 100 návštěvami, což představuje 5% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Georges De La Tour na OriginalUniqueArt.com?
51 700 návštěv za dvanáct měsíců: 21 700 na stránce umělce, 30 000 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Georges De La Tour?
Publikum pochází z počítače (69%), telefony (27%) a tablety (5%); počítače tvoří 69% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Georges De La Tour?
anglicky (19%), španělsky (15%) a francouzsky (15%); anglicky pokrývá 19%.
Která díla Georges De La Tour odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jednotná paleta (Harmonie barev) získávají 30% návštěv z 18% katalogu.