Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Stubbs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
George Stubbs: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Lovci svačin se dvěma špendlíky: 4 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% z celkového počtu prohlídek umělce George Stubbs. Poté Molly Long-legs with her Jockey a A bay hunter galloping in a mountainous landscape. Celkem 22 200 návštěv: 4 300 na stránce umělce, 17 900 u děl. Publikum roste: o 96% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 11 800 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (73%), telefony (25%) a tablety (2%). Jedna chuť vyniká: Pokojný (Atmosféra) si připravila 35% návštěv i přes pouhých 4% katalogu.
George Stubbs: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce George Stubbs, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce George Stubbs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
400
Čec 2026
1 400
10 400
Srp 2026
400
1 400
Zář 2026
900
1 800
Říj 2026
1 400
3 900
Jak se v průběhu roku s díly George Stubbs obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce George Stubbs?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
3,9%
34,6%
Romantický
15,4%
26,3%
Dramatický
30,8%
14,7%
Klasické
34,6%
7,7%
Elegance
3,9%
6,4%
Klidná atmosféra
7,7%
5,1%
Nostalgický
0,0%
3,9%
Výrazné
3,9%
0,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
23,1%
44,2%
Nostalgický
11,5%
13,5%
Výrazný
11,5%
9,0%
Reflektivní
15,4%
6,4%
Klidná
7,7%
7,0%
Melancholický
11,5%
6,4%
Dramatický
7,7%
4,5%
Energický
3,9%
3,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
16,9%
Měkké stínění
30,0%
24,9%
Střední jas
36,0%
46,0%
Jasná rovnováha
10,0%
8,5%
Luminózní
4,0%
3,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
30,0%
37,6%
Jemné odstíny
40,0%
26,3%
Vyvážená jemnost
20,0%
33,3%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
2,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
65,8%
70,4%
Neutrální tóny
15,8%
19,0%
Tmavé tóny
10,5%
6,7%
Monochromní
2,6%
2,2%
Pastelové barvy
5,3%
1,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
40,4%
Vyvážená
48,0%
56,8%
Živobylé
10,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
13,2%
Jemný
8,0%
3,8%
Vyvážený
10,0%
10,8%
Výrazný
12,0%
13,2%
Prohlášení
56,0%
59,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
12,2%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
6,1%
Vyvážená harmonie
6,0%
4,2%
Silná barevná jednotnost
44,0%
61,0%
Jednotná paleta
38,0%
16,4%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce George Stubbs srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lví útok na koně
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Lovci svačin se dvěma špend…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1 000
1 100
Lov Grosvenorův
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
100
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Baronet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je George Stubbs sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
16 300
73,4%
telefony
5 500
24,8%
tablety
400
1,8%
Jakým jazykem mluví publikum umělce George Stubbs?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
nizozemsky
400
36,4%
portugalsky
300
27,3%
bulharsky
100
9,1%
francouzsky
100
9,1%
maďarsky
100
9,1%
srbsky
100
9,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce George Stubbs a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
100
út 13 Říj
200
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
500
pá 16 Říj
300
so 17 Říj
600
ne 18 Říj
1 500
po 19 Říj
0
út 20 Říj
200
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
George Stubbs: krátké odpovědi
Které dílo umělce George Stubbs má nejvyšší sledovanost?
Lovci svačin se dvěma špendlíky: 4 400 návštěv, což představuje 21% všech zobrazení umělce George Stubbs. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má George Stubbs?
22 200 za dvanáct měsíců (4 300 na stránce umělce, 17 900 u děl).
Sledují lidé George Stubbs na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (73%), telefony (25%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 73%.
Preferuje publikum určitý druh děl od George Stubbs?
Ano, Pokojný (Atmosféra): 35% návštěv pro 4% katalogu.