Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Ștefănescu-Râmnic na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Ștefănescu-Râmnic: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Saint George and the Dragon: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% z celkového počtu prohlídek umělce George Ștefănescu-Râmnic. Poté The little Prince a Pagan Ritual. Celkem 1 800 návštěv: 700 na stránce umělce, 1 100 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Ztlumené (Nasycení barev) si připravila 47% návštěv i přes pouhých 22% katalogu.
George Ștefănescu-Râmnic: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce George Ștefănescu-Râmnic, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
300 návštěv · 20,0%
-
2
The little Prince, 1986
200 návštěv · 13,3%
-
3
Pagan Ritual, 1981
200 návštěv · 13,3%
-
4
The Red Torero, 1975
100 návštěv · 6,7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 návštěv · 6,7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 návštěv · 6,7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 návštěv · 6,7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 návštěv · 6,7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 návštěv · 6,7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 návštěv · 6,7%
Jak se měsíčně mění publikum umělce George Ștefănescu-Râmnic?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak se v průběhu roku s díly George Ștefănescu-Râmnic obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce George Ștefănescu-Râmnic?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,0% | 0,0% |
| Střední jas | 18,0% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 26,0% | 26,7% |
| Luminózní | 30,0% | 53,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 46,7% |
| Jemné odstíny | 12,0% | 13,3% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 38,0% | 26,7% |
| Sytá barva | 6,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 27,7% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 25,5% | 7,1% |
| Pastelové barvy | 19,1% | 28,6% |
| Zemité tóny | 23,4% | 0,0% |
| Západ slunce | 2,1% | 14,3% |
| Teplé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 26,7% |
| Vyvážená | 40,0% | 46,7% |
| Živobylé | 44,0% | 26,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 13,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,7% |
| Výrazný | 10,0% | 6,7% |
| Prohlášení | 56,0% | 73,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 44,0% | 46,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 40,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 13,3% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce George Ștefănescu-Râmnic srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Child (Radu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait ( Râmnic ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waiting for | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalcade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Courtesan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce George Ștefănescu-Râmnic?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce George Ștefănescu-Râmnic a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
George Ștefănescu-Râmnic: krátké odpovědi
Které dílo umělce George Ștefănescu-Râmnic má nejvyšší sledovanost?
- Saint George and the Dragon: 300 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce George Ștefănescu-Râmnic. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má George Ștefănescu-Râmnic?
- 1 800 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 1 100 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od George Ștefănescu-Râmnic?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 47% návštěv pro 22% katalogu.