Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georg Friedrich Kersting na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Georg Friedrich Kersting: publikum na první pohled
Man Reading at Lamplight přitahuje nejvíce pozornosti: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 31% všech zobrazení profilu Georg Friedrich Kersting na OriginalUniqueArt.com. Následuje At the Mirror a Young Woman Sewing by the Light of a Lamp. Georg Friedrich Kersting zaznamenal celkem 1 400 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 200% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Publikum se kloní k Měkké stínění (Jasnost světla): 54% návštěv pro 20% katalogu umělce.
6 děl umělce Georg Friedrich Kersting, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 6 děl umělce Georg Friedrich Kersting, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Man Reading at Lamplight, 1814
400 návštěv · 30,8%
-
2
At the Mirror, 1827
300 návštěv · 23,1%
-
3
Young Woman Sewing by the Light of a Lamp, 1823
300 návštěv · 23,1%
-
4
Caspar David Friedrich in his Studio, 1812
100 návštěv · 7,7%
-
5
Couple at the window
100 návštěv · 7,7%
-
6
Embroidery woman.
100 návštěv · 7,7%
Kolik lidí sleduje Georg Friedrich Kersting měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 500 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Georg Friedrich Kersting?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Georg Friedrich Kersting?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 40,0% | 38,5% |
| Měkké stínění | 20,0% | 53,8% |
| Střední jas | 32,0% | 7,7% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 61,5% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 30,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 7,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,2% | 91,7% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 8,3% |
| Přírodní motivy | 5,6% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 5,6% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,0% | 61,5% |
| Vyvážená | 32,0% | 30,8% |
| Živobylé | 24,0% | 7,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 0,0% |
| Jemný | 32,0% | 23,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 15,4% |
| Výrazný | 12,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 28,0% | 61,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 30,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 24,0% | 30,8% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 30,8% |
Která díla umělce Georg Friedrich Kersting přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On Outpost Duty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caspar David Friedrich in h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caspar David Friedrich in h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Sewing by the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Penitent Mary Magadalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Reading at Lamplight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Cascade in Frederiksber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Portrait of Rector Gottlob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Georg Friedrich Kersting?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Georg Friedrich Kersting a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 300 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Georg Friedrich Kersting
Která díla umělce Georg Friedrich Kersting přitahují nejvíce pozornosti?
- Man Reading at Lamplight, s 400 návštěvami (31% všech zobrazení umělce Georg Friedrich Kersting). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolik lidí sleduje Georg Friedrich Kersting na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Georg Friedrich Kersting lidé preferují?
- Měkké stínění (Jasnost světla): 54% návštěv oproti 20% v katalogu.