Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Friedensreich Hundertwasser na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Friedensreich Hundertwasser: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Blobs Grow in Beloved Gardens: 2 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 34% z celkového počtu prohlídek umělce Friedensreich Hundertwasser. Poté Grass for those who cry a The Trees Are the Flowers of the Good. Celkem 5 100 návštěv: 1 700 na stránce umělce, 3 400 u děl. Publikum roste: o 8% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (63%), telefony (33%) a tablety (4%). Jedna chuť vyniká: Výrazný (Kontrast) si připravila 69% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.
Friedensreich Hundertwasser: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Friedensreich Hundertwasser, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Blobs Grow in Beloved Gardens
2 100 návštěv · 33,9%
-
2
Grass for those who cry
600 návštěv · 9,7%
-
3
The Trees Are the Flowers of the Good
600 návštěv · 9,7%
-
4
End of the Waters
400 návštěv · 6,5%
-
5
The Tower of Babel Pierces the Sun
300 návštěv · 4,8%
-
6
The big way
300 návštěv · 4,8%
-
7
The Rain Falls Far From Us Falls the Rain
200 návštěv · 3,2%
-
8
The expulsion
200 návštěv · 3,2%
-
9
House and Spiral in the Rain
200 návštěv · 3,2%
-
10
715 Homage to Schröder-Sonnenstern, 1972
100 návštěv · 1,6%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Friedensreich Hundertwasser?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 1 900 |
| Srp 2026 | 0 | 1 200 |
| Zář 2026 | 1 100 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Friedensreich Hundertwasser obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Friedensreich Hundertwasser?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 6,5% |
| Měkké stínění | 32,0% | 27,4% |
| Střední jas | 36,0% | 48,4% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 17,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 32,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 42,0% | 64,5% |
| Sytá barva | 6,0% | 3,2% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 43,2% | 73,6% |
| Neutrální tóny | 31,8% | 13,2% |
| Zemité tóny | 18,2% | 1,9% |
| Metalické tóny | 4,5% | 11,3% |
| Přírodní motivy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 46,0% | 27,4% |
| Živobylé | 54,0% | 72,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,0% | 12,9% |
| Vyvážený | 6,0% | 1,6% |
| Výrazný | 26,0% | 69,3% |
| Prohlášení | 48,0% | 16,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 74,0% | 74,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 12,9% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 11,3% |
| Silná barevná jednotnost | 4,0% | 1,6% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Friedensreich Hundertwasser srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grass for those who cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blobs Grow in Beloved Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 |
| The 30 days fax painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tennos Fly With Hats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 680A Sad Not so Sad Is Rain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 686 Good Morning City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 715 Homage to Schröder-Sonn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The expulsion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| 155 Three High Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 433 The I Still Do Not Know | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Friedensreich Hundertwasser sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 62,7% |
| telefony | 1 700 | 33,3% |
| tablety | 200 | 3,9% |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Friedensreich Hundertwasser?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 900 | 42,9% |
| francouzsky | 600 | 28,6% |
| dánsky | 100 | 4,8% |
| anglicky | 100 | 4,8% |
| estonsky | 100 | 4,8% |
| chorvatsky | 100 | 4,8% |
| gruzínštinou | 100 | 4,8% |
| polsky | 100 | 4,8% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Friedensreich Hundertwasser a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 100 |
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 300 |
| so 26 Zář | 400 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 300 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 500 |
| po 5 Říj | 1 000 |
| út 6 Říj | 600 |
| st 7 Říj | 700 |
| čt 8 Říj | 400 |
| pá 9 Říj | 700 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 800 |
| po 12 Říj (předpověď) | 1 000 |
| út 13 Říj (předpověď) | 900 |
| st 14 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 900 |
| so 17 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 1 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 1 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 1 000 |
| st 21 Říj (předpověď) | 700 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 1 000 |
| so 24 Říj (předpověď) | 700 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 1 500 |
| po 26 Říj (předpověď) | 1 300 |
| út 27 Říj (předpověď) | 1 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 800 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 800 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 1 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 800 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 1 700 |
Friedensreich Hundertwasser: krátké odpovědi
Které dílo umělce Friedensreich Hundertwasser má nejvyšší sledovanost?
- Blobs Grow in Beloved Gardens: 2 100 návštěv, což představuje 34% všech zobrazení umělce Friedensreich Hundertwasser. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Friedensreich Hundertwasser?
- 5 100 za dvanáct měsíců (1 700 na stránce umělce, 3 400 u děl).
Sledují lidé Friedensreich Hundertwasser na telefonu nebo na počítači?
- Na obou: počítače (63%), telefony (33%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 63%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Friedensreich Hundertwasser?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 69% návštěv pro 26% katalogu.