Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Cadogan Cowper na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Cadogan Cowper: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Lucretia Borgia Reigns in the Vatican in the Absence of Pope Alexander VI: 2 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 62% z celkového počtu prohlídek umělce Frank Cadogan Cowper. Poté St Agnes in Prison a Molly duchess of nona. Celkem 2 700 návštěv: 1 400 na stránce umělce, 1 300 u děl. Publikum roste: o 75% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Nejtmavší (Jasnost světla) si připravila 62% návštěv i přes pouhých 11% katalogu.
Frank Cadogan Cowper: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Frank Cadogan Cowper, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Lucretia Borgia Reigns in the Vatican in the Absence of Pope Alexander VI, 1910
2 000 návštěv · 62,5%
-
2
St Agnes in Prison
400 návštěv · 12,5%
-
3
Molly duchess of nona
300 návštěv · 9,4%
-
4
Venetian Ladies Listening to a Serenade
200 návštěv · 6,2%
-
5
La belle dam sans merci
100 návštěv · 3,1%
-
6
Portrait of Fraunces Beatrice James and Synfye Children of James Christie ESQ
100 návštěv · 3,1%
-
7
Untitled (602)
100 návštěv · 3,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Frank Cadogan Cowper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 700 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 500 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Frank Cadogan Cowper obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Frank Cadogan Cowper?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 62,5% |
| Měkké stínění | 47,4% | 25,0% |
| Střední jas | 21,1% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 0,0% |
| Luminózní | 10,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 26,3% | 15,6% |
| Vyvážená jemnost | 26,3% | 6,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 36,8% | 78,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 41,2% | 78,1% |
| Zemité tóny | 41,2% | 21,9% |
| Neutrální tóny | 11,8% | 0,0% |
| Monochromní | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,8% | 0,0% |
| Vyvážená | 52,6% | 84,4% |
| Živobylé | 31,6% | 15,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,8% | 62,5% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 21,1% | 6,2% |
| Prohlášení | 63,2% | 31,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,1% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 21,1% | 62,5% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Frank Cadogan Cowper srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fanny, Sketch Of A Girl In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (365) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (519) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (902) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (591) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (602) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Violet Miriam Clay, Lady Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucretia Borgia Reigns in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 400 | 0 |
| Untitled (533) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (893) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Frank Cadogan Cowper?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Frank Cadogan Cowper a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 300 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 300 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Frank Cadogan Cowper: krátké odpovědi
Které dílo umělce Frank Cadogan Cowper má nejvyšší sledovanost?
- Lucretia Borgia Reigns in the Vatican in the Absence of Pope Alexander VI: 2 000 návštěv, což představuje 62% všech zobrazení umělce Frank Cadogan Cowper. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má Frank Cadogan Cowper?
- 2 700 za dvanáct měsíců (1 400 na stránce umělce, 1 300 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Frank Cadogan Cowper?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 62% návštěv pro 11% katalogu.