Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Salviati na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francesco Salviati: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Alexander the Great Kneeling Before the High Priest of Ammon: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% z celkového počtu prohlídek umělce Francesco Salviati. Poté Portrait of a Man a Cecchino del Charity. Celkem 2 400 návštěv: 1 800 na stránce umělce, 600 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 71% návštěv i přes pouhých 32% katalogu.
Francesco Salviati: 6 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 6 děl umělce Francesco Salviati, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Alexander the Great Kneeling Before the High Priest of Ammon
200 návštěv · 28,6%
-
2
Portrait of a Man
100 návštěv · 14,3%
-
3
Cecchino del Charity
100 návštěv · 14,3%
-
4
Expulsion from Paradise, 1550
100 návštěv · 14,3%
-
5
Creation of Adam, 1550
100 návštěv · 14,3%
-
6
Portrait of Giovanni De’ Medici of the Black Bands, 1548
100 návštěv · 14,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Francesco Salviati?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 1 500 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Francesco Salviati obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Francesco Salviati?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,1% | 28,6% |
| Měkké stínění | 18,2% | 28,6% |
| Střední jas | 25,0% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 11,4% | 28,6% |
| Luminózní | 11,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,3% | 71,4% |
| Jemné odstíny | 27,3% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,9% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 22,9% | 33,3% |
| Monochromní | 8,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 71,4% |
| Vyvážená | 38,6% | 28,6% |
| Živobylé | 11,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 34,1% | 14,3% |
| Jemný | 22,7% | 14,3% |
| Vyvážený | 6,8% | 0,0% |
| Výrazný | 4,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 31,8% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,6% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,9% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 15,9% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 13,6% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 40,9% | 28,6% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Francesco Salviati srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bindo Altoviti (1491–1557) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carlo Rimbotti (1518–1591) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrét mladého aristokrata… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man Holding a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Prelate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Giovanni De’ Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Virgin with a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Francesco Salviati?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| italsky | 100 | 33,3% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Francesco Salviati a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Francesco Salviati: krátké odpovědi
Které dílo umělce Francesco Salviati má nejvyšší sledovanost?
- Alexander the Great Kneeling Before the High Priest of Ammon: 200 návštěv, což představuje 29% všech zobrazení umělce Francesco Salviati. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Francesco Salviati?
- 2 400 za dvanáct měsíců (1 800 na stránce umělce, 600 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Francesco Salviati?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 71% návštěv pro 32% katalogu.