Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Fede Galizia na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Fede Galizia: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Still-Life: 1 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 32% z celkového počtu prohlídek umělce Fede Galizia. Poté Cherries in a Silver Compote a Still-Life. Celkem 8 300 návštěv: 5 500 na stránce umělce, 2 800 u děl. Publikum roste: o 218% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Říj 2026 s 5 400 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (55%), italsky (32%) a francouzsky (6%). Země diváků: Spojené státy americké (45%), Itálie (35%) a Rakousko (3%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (66%), telefony (29%) a tablety (5%). Jedna chuť vyniká: Elegance (Atmosféra) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 23% katalogu.
Fede Galizia: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Fede Galizia, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
300
300
Srp 2026
600
0
Zář 2026
1 600
100
Říj 2026
3 000
2 400
Jak se v průběhu roku s díly Fede Galizia obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Fede Galizia?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
23,1%
66,7%
Dramatický
53,8%
25,0%
Klasické
15,4%
8,3%
Zlatavý luxus
7,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
15,4%
41,7%
Reflektivní
38,5%
16,7%
Dramatický
15,4%
16,7%
Melancholický
7,7%
16,7%
Pokojný
7,7%
8,3%
Závažný a tklivý
7,7%
0,0%
Duchovní
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
69,6%
61,3%
Měkké stínění
26,1%
35,5%
Střední jas
4,3%
3,2%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
65,2%
41,9%
Jemné odstíny
21,7%
54,8%
Vyvážená jemnost
8,7%
3,2%
Jasná barevná přítomnost
4,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
73,9%
61,3%
Vyvážená
26,1%
38,7%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,3%
3,2%
Jemný
13,0%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
34,8%
9,7%
Prohlášení
47,8%
87,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,3%
6,5%
Jemně promíchaná paleta
21,7%
38,7%
Vyvážená harmonie
13,0%
6,5%
Silná barevná jednotnost
47,8%
48,4%
Jednotná paleta
13,0%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Fede Galizia srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Judith with the Head of Hol…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Don't touch me
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Double portrait Jacopo Meno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Federico Zuccari
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Still-Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Portrait of Paolo Morigia (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Physician
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Still Life of Cherries in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maiolica Basket of Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Fede Galizia sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 500
66,3%
telefony
2 400
28,9%
tablety
400
4,8%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Fede Galizia?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 700
54,8%
italsky
1 000
32,3%
francouzsky
200
6,5%
německy
100
3,2%
turecky
100
3,2%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Fede Galizia a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
900
pá 16 Říj
400
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
300
út 20 Říj
100
st 21 Říj
300
čt 22 Říj
1 200
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
400
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
200
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis
100
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Fede Galizia: krátké odpovědi
Které dílo umělce Fede Galizia má nejvyšší sledovanost?
Still-Life: 1 000 návštěv, což představuje 32% všech zobrazení umělce Fede Galizia. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Fede Galizia?
8 300 za dvanáct měsíců (5 500 na stránce umělce, 2 800 u děl).
Sledují lidé Fede Galizia na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (66%), telefony (29%) a tablety (5%); vede počítače s podílem 66%.
Sleduje Fede Galizia několik jazyků?
Ano: anglicky (55%), italsky (32%) a francouzsky (6%). Na prvním místě je anglicky s podílem 55%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Fede Galizia?
Ano, Elegance (Atmosféra): 67% návštěv pro 23% katalogu.