Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eustache Le Sueur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Eustache Le Sueur: jak vypadal rok návštěv
MESSE DE SAINT MARTIN je nejvíce sledované dílo: 500 prohlídek za rok, což představuje 14% veškeré pozornosti věnované umělci Eustache Le Sueur. Následuje jich LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus. Stránka umělce zaznamenala 1 500 návštěv, díla 3 300 návštěv a celkem 4 800 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 600 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (94%) a telefony (6%). Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 71% návštěv oproti 44% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Eustache Le Sueur
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Eustache Le Sueur.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
0
Čec 2026
1 200
2 400
Srp 2026
100
400
Zář 2026
0
500
Kdy jsou k vidění díla umělce Eustache Le Sueur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Eustache Le Sueur?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
44,4%
65,0%
Závažný a tklivý
22,2%
15,0%
Dramatický
22,2%
10,0%
Radostný
11,1%
5,0%
Klidná
0,0%
5,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,0%
14,3%
Měkké stínění
36,0%
54,3%
Střední jas
32,0%
28,6%
Jasná rovnováha
14,0%
2,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
10,0%
8,6%
Jemné odstíny
42,0%
28,6%
Vyvážená jemnost
42,0%
31,4%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
31,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
73,3%
70,6%
Tmavé tóny
4,4%
26,5%
Neutrální tóny
22,2%
2,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
14,3%
Vyvážená
68,0%
54,3%
Živobylé
14,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
5,7%
Jemný
18,0%
14,3%
Vyvážený
10,0%
14,3%
Výrazný
32,0%
20,0%
Prohlášení
36,0%
45,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
5,7%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
2,9%
Vyvážená harmonie
8,0%
5,7%
Silná barevná jednotnost
44,0%
71,4%
Jednotná paleta
20,0%
14,3%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Eustache Le Sueur měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
URANIE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VOLUMNIE ET VETURIE DEVANT…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MORT DE SAINT BRUNO LE 6 OC…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MESSE DE SAINT MARTIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
LE PAPE VICTOR III CONFIRME…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
ARRIVEE DE SAINT BRUNO A RO…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MELPOMENE, ERATO ET POLYMNIE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení publika Eustache Le Sueur podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 500
93,8%
telefony
300
6,2%
V jakých jazycích je Eustache Le Sueur sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
300
100,0%
Kolik denních návštěv má Eustache Le Sueur a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
500
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj (předpověď)
600
st 14 Říj (předpověď)
100
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
700
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
900
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Eustache Le Sueur
Které dílo umělce Eustache Le Sueur má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve MESSE DE SAINT MARTIN s 500 návštěvami, což představuje 14% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Eustache Le Sueur na OriginalUniqueArt.com?
4 800 návštěv za dvanáct měsíců: 1 500 na stránce umělce, 3 300 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Eustache Le Sueur?
Publikum pochází z počítače (94%) a telefony (6%); počítače tvoří 94% návštěv.
Která díla Eustache Le Sueur odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 71% návštěv z 44% katalogu.