Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernst Stuven na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernst Stuven: publikum na první pohled
Flowers in a vase přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení profilu Ernst Stuven na OriginalUniqueArt.com. Následuje Still life a Still life of flowers. Ernst Stuven zaznamenal celkem 1 800 návštěv: 1 200 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 25% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Závažný a tklivý (Emoční náboj): 100% návštěv pro 20% katalogu umělce.
6 děl umělce Ernst Stuven, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 6 děl umělce Ernst Stuven, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Flowers in a vase
200 návštěv · 28,6%
-
2
Still life
100 návštěv · 14,3%
-
3
Still life of flowers
100 návštěv · 14,3%
-
4
Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge
100 návštěv · 14,3%
-
5
Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail
100 návštěv · 14,3%
-
6
Fruit Study
100 návštěv · 14,3%
Kolik lidí sleduje Ernst Stuven měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
| Říj 2026 | 400 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Ernst Stuven?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Ernst Stuven?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 60,0% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 20,0% | 100,0% |
| Melancholický | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 85,0% | 100,0% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 5,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 65,0% | 57,1% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 5,0% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 90,0% | 85,7% |
| Vyvážená | 10,0% | 14,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 30,0% | 28,6% |
| Jemný | 40,0% | 42,9% |
| Vyvážený | 5,0% | 14,3% |
| Výrazný | 15,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 10,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,0% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 42,9% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Která díla umělce Ernst Stuven přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with grapes, pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers in a Glass Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Ernst Stuven?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| polsky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Ernst Stuven a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Ernst Stuven
Která díla umělce Ernst Stuven přitahují nejvíce pozornosti?
- Flowers in a vase, s 200 návštěvami (29% všech zobrazení umělce Ernst Stuven). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolik lidí sleduje Ernst Stuven na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Ernst Stuven lidé preferují?
- Závažný a tklivý (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 20% v katalogu.