Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest C. Christie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest C. Christie: jak vypadal rok návštěv
Ockley Windmill, Surrey je nejvíce sledované dílo: 1 200 prohlídek za rok, což představuje 29% veškeré pozornosti věnované umělci Ernest C. Christie. Následuje jich Shiremark Windmill, Capel, Surrey a Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. Stránka umělce zaznamenala 1 000 návštěv, díla 3 200 návštěv a celkem 4 200 návštěv. Zájem vzrostl o 300% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (83%) a telefony (17%). Preferují Nostalgický (Emoční náboj): 63% návštěv oproti 12% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Ernest C. Christie
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Ernest C. Christie.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1 200 návštěv · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 návštěv · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 návštěv · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 návštěv · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 návštěv · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 návštěv · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 návštěv · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 návštěv · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 návštěv · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 návštěv · 2,4%
Kdy lidé navštěvují stránku Ernest C. Christie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 2 100 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 800 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Ernest C. Christie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Ernest C. Christie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 12,5% | 63,2% |
| Pokojný | 50,0% | 21,1% |
| Klidná | 25,0% | 10,5% |
| Pohodlné a uklidňující | 12,5% | 5,3% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 0,0% |
| Střední jas | 20,0% | 4,8% |
| Jasná rovnováha | 56,0% | 42,9% |
| Luminózní | 20,0% | 52,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,0% | 2,4% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 47,6% |
| Vyvážená jemnost | 46,0% | 47,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,0% | 2,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,8% | 90,2% |
| Zemité tóny | 10,6% | 2,4% |
| Přírodní motivy | 10,6% | 2,4% |
| Pastelové barvy | 8,5% | 2,4% |
| Tmavé tóny | 6,4% | 2,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 38,0% | 50,0% |
| Živobylé | 60,0% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 30,9% |
| Jemný | 44,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 20,0% | 11,9% |
| Výrazný | 18,0% | 23,8% |
| Prohlášení | 16,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 11,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 42,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 30,9% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Ernest C. Christie měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Ernest C. Christie podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 500 | 83,3% |
| telefony | 700 | 16,7% |
V jakých jazycích je Ernest C. Christie sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Ernest C. Christie a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 500 |
| čt 29 Říj | 1 000 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ernest C. Christie
Které dílo umělce Ernest C. Christie má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Ockley Windmill, Surrey s 1 200 návštěvami, což představuje 29% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Ernest C. Christie na OriginalUniqueArt.com?
- 4 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce, 3 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Ernest C. Christie?
- Publikum pochází z počítače (83%) a telefony (17%); počítače tvoří 83% návštěv.
Která díla Ernest C. Christie odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Nostalgický (Emoční náboj) získávají 63% návštěv z 12% katalogu.