Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest A. L. Ham na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest A. L. Ham: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je St John's Church, Southall: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% z celkového počtu prohlídek umělce Ernest A. L. Ham. Poté Norwood Green a High Street, Southall (looking west). Celkem 2 900 návštěv: 1 000 na stránce umělce, 1 900 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 100% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Střední jas (Jasnost světla) si připravila 78% návštěv i přes pouhých 66% katalogu.
Ernest A. L. Ham: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Ernest A. L. Ham, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
St John's Church, Southall, 1892
300 návštěv · 9,4%
-
2
Norwood Green, 1895
200 návštěv · 6,2%
-
3
High Street, Southall (looking west), 1894
200 návštěv · 6,2%
-
4
St John's Southall (Old Church) in 1897, 1931
200 návštěv · 6,2%
-
5
The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall, 1895
200 návštěv · 6,2%
-
6
Norwood Farm, 1910
200 návštěv · 6,2%
-
7
The Common, North Hyde Bridge, 1899
100 návštěv · 3,1%
-
8
The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall, 1895
100 návštěv · 3,1%
-
9
Tentelow Lane, Norwood Green, Southall, 1901
100 návštěv · 3,1%
-
10
Flour Mill, Norwood Road, 1910
100 návštěv · 3,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Ernest A. L. Ham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 800 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Ernest A. L. Ham obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Ernest A. L. Ham?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 31,6% | 39,3% |
| Klidná | 34,2% | 32,1% |
| Nostalgický | 34,2% | 28,6% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 0,0% |
| Střední jas | 66,0% | 78,1% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 21,9% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 6,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 86,0% | 93,8% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 47,9% | 60,0% |
| Zemité tóny | 45,8% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 10,0% | 0,0% |
| Živobylé | 90,0% | 100,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 6,2% |
| Jemný | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 24,0% | 34,4% |
| Výrazný | 38,0% | 28,1% |
| Prohlášení | 4,0% | 6,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 34,4% |
| Jednotná paleta | 66,0% | 65,6% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Ernest A. L. Ham srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Bridges (Rail, Canal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Common, North Hyde Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St John's Church, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Western Road, Southall Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wharncliffe Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Barn, South Road, South… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maud Grange Garden, Glade L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Houses in Havelock Road… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frogmore Green, Norwood Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwood Green Farm, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Ernest A. L. Ham?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Ernest A. L. Ham a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 300 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 300 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Ernest A. L. Ham: krátké odpovědi
Které dílo umělce Ernest A. L. Ham má nejvyšší sledovanost?
- St John's Church, Southall: 300 návštěv, což představuje 9% všech zobrazení umělce Ernest A. L. Ham. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Ernest A. L. Ham?
- 2 900 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 1 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Ernest A. L. Ham?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 78% návštěv pro 66% katalogu.