Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emilio Sala na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Emilio Sala: jak vypadal rok návštěv
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 13% veškeré pozornosti věnované umělci Emilio Sala. Následuje jich Niña en el Jardin a Expulsion of the Jews from Spain (1492). Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 2 200 návštěv a celkem 2 800 návštěv. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 87% návštěv oproti 52% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Emilio Sala
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Emilio Sala.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 návštěv · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 návštěv · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 návštěv · 8,7%
-
4
Muchacha
200 návštěv · 8,7%
-
5
Dama
200 návštěv · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 návštěv · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 návštěv · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 návštěv · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 návštěv · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 návštěv · 4,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Emilio Sala?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Emilio Sala?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Emilio Sala?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,8% | 26,1% |
| Měkké stínění | 38,1% | 39,1% |
| Střední jas | 28,6% | 30,4% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 4,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,9% | 8,7% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 39,1% |
| Vyvážená jemnost | 26,2% | 47,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 4,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 88,9% |
| Neutrální tóny | 18,2% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 15,2% | 5,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,7% | 4,3% |
| Vyvážená | 54,8% | 87,0% |
| Živobylé | 9,5% | 8,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 11,9% | 4,3% |
| Vyvážený | 16,7% | 17,4% |
| Výrazný | 26,2% | 39,1% |
| Prohlášení | 40,5% | 39,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 19,1% | 13,0% |
| Silná barevná jednotnost | 52,4% | 87,0% |
| Jednotná paleta | 11,9% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Emilio Sala měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Emilio Sala sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Emilio Sala a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Emilio Sala
Které dílo umělce Emilio Sala má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio s 300 návštěvami, což představuje 13% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Emilio Sala na OriginalUniqueArt.com?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 2 200 u děl.
Která díla Emilio Sala odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 87% návštěv z 52% katalogu.