Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eloi Firmin Feron na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eloi Firmin Feron: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je LA VALEUR: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 17% z celkového počtu prohlídek umělce Eloi Firmin Feron. Poté RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES a LA FIDELITE. Celkem 1 400 návštěv: 200 na stránce umělce, 1 200 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Zemité tóny (Barevná paleta) si připravila 82% návštěv i přes pouhých 65% katalogu.
Eloi Firmin Feron: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Eloi Firmin Feron, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
LA VALEUR
200 návštěv · 16,7%
-
2
RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES
100 návštěv · 8,3%
-
3
LA FIDELITE
100 návštěv · 8,3%
-
4
LA JUSTICE
100 návštěv · 8,3%
-
5
ADRIEN MAURICE, DUC DE NOAILLES, MARECHAL DE FRANCE (1678 1766)
100 návštěv · 8,3%
-
6
ENTREE DE CHARLES VIII A NAPLES.12 MAI 1495
100 návštěv · 8,3%
-
7
PRISE DE RHODES.15 AOUT 1310
100 návštěv · 8,3%
-
8
TROPHEE (ECOINÇON SUD EST)
100 návštěv · 8,3%
-
9
GASPARD DE GUZMAN, COMTE D'OLIVARES (1587 1644)
100 návštěv · 8,3%
-
10
GABRIEL DE LORGES, COMTE DE MONTGOMMERY ( 1574)
100 návštěv · 8,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Eloi Firmin Feron?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Eloi Firmin Feron obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Eloi Firmin Feron?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 25,0% |
| Měkké stínění | 7,1% | 0,0% |
| Střední jas | 53,6% | 41,7% |
| Jasná rovnováha | 25,0% | 33,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,7% | 8,3% |
| Jemné odstíny | 10,7% | 8,3% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 50,0% | 50,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,4% | 81,8% |
| Tmavé tóny | 19,2% | 9,1% |
| Neutrální tóny | 15,4% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,3% | 8,3% |
| Vyvážená | 28,6% | 33,3% |
| Živobylé | 57,1% | 58,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 35,7% | 50,0% |
| Vyvážený | 10,7% | 25,0% |
| Výrazný | 17,9% | 8,3% |
| Prohlášení | 35,7% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 46,4% | 41,7% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Eloi Firmin Feron srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis-Philippe, duc d'Orléa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DE LAZARE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FORNOUE.6 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'ARSUR.1191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GILLES DE LAVAL, SIRE DE RA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GABRIEL DE LORGES, COMTE DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CLAUDE DE LA TREMOILLE, DUC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE PUTAHA.1159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Philippe et sa famill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA TEMPERANCE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Eloi Firmin Feron?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Eloi Firmin Feron a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Eloi Firmin Feron: krátké odpovědi
Které dílo umělce Eloi Firmin Feron má nejvyšší sledovanost?
- LA VALEUR: 200 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení umělce Eloi Firmin Feron. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Eloi Firmin Feron?
- 1 400 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 1 200 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Eloi Firmin Feron?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 82% návštěv pro 65% katalogu.