Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edwin Ellis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edwin Ellis: jak vypadal rok návštěv
The Harbour je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 18% veškeré pozornosti věnované umělci Edwin Ellis. Následuje jich Landscape With Peasant a Seascape. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 1 000 návštěv a celkem 1 300 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 46% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Edwin Ellis
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Edwin Ellis.
-
1
The Harbour
200 návštěv · 18,2%
-
2
Landscape With Peasant
200 návštěv · 18,2%
-
3
Seascape
200 návštěv · 18,2%
-
4
View Of Runswick Bay
100 návštěv · 9,1%
-
5
The Approaching Storm, Whitby
100 návštěv · 9,1%
-
6
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 návštěv · 9,1%
-
7
On The South Coast Of England
100 návštěv · 9,1%
-
8
Fishermen And Boats
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Edwin Ellis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Edwin Ellis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Edwin Ellis?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 0,0% |
| Střední jas | 56,0% | 54,5% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 36,4% |
| Luminózní | 2,0% | 9,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 54,5% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 46,2% | 100,0% |
| Zemité tóny | 48,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 45,5% |
| Vyvážená | 54,0% | 54,5% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 9,1% |
| Výrazný | 22,0% | 36,4% |
| Prohlášení | 58,0% | 54,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 36,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 9,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Edwin Ellis měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House And Gardens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Anglers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poplars By The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Berries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain's Birthday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers On The Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seagulls On The Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Edwin Ellis sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Edwin Ellis a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Edwin Ellis
Které dílo umělce Edwin Ellis má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Harbour s 200 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Edwin Ellis na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Edwin Ellis odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 100% návštěv z 46% katalogu.