Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edward Matthew Hale na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edward Matthew Hale: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Les Trois Princesses: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 42% z celkového počtu prohlídek umělce Edward Matthew Hale. Poté The Three Princesses - a Wyl_lmg_112923_large. Celkem 2 400 návštěv: 1 100 na stránce umělce, 1 300 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 67% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Zář 2026 s 900 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Jemný (Kontrast) si připravila 68% návštěv i přes pouhých 33% katalogu.
Edward Matthew Hale: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Edward Matthew Hale, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Les Trois Princesses
800 návštěv · 42,1%
-
2
The Three Princesses -
200 návštěv · 10,5%
-
3
Wyl_lmg_112923_large
200 návštěv · 10,5%
-
4
Colonel J. W. R. Parker
100 návštěv · 5,3%
-
5
A Sketch Of Ellen Terry
100 návštěv · 5,3%
-
6
After The Raid
100 návštěv · 5,3%
-
7
16th Lancers Advancing At A Gallop
100 návštěv · 5,3%
-
8
Return Of The Fore And Aft
100 návštěv · 5,3%
-
9
Psyche At The Throne Of Venus
100 návštěv · 5,3%
-
10
Royal artillery
100 návštěv · 5,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Edward Matthew Hale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 200 | 200 |
| Zář 2026 | 600 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jak se v průběhu roku s díly Edward Matthew Hale obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Edward Matthew Hale?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 25,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 50,0% |
| Eterický | 25,0% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,5% | 5,3% |
| Měkké stínění | 42,9% | 21,1% |
| Střední jas | 38,1% | 68,4% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 5,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 52,4% | 31,6% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 57,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 10,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,8% | 57,1% |
| Neutrální tóny | 30,8% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 28,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 81,0% | 89,5% |
| Živobylé | 9,5% | 10,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 68,4% |
| Vyvážený | 14,3% | 5,3% |
| Výrazný | 23,8% | 21,1% |
| Prohlášení | 23,8% | 5,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,1% | 42,1% |
| Vyvážená harmonie | 19,1% | 21,1% |
| Silná barevná jednotnost | 47,6% | 31,6% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Edward Matthew Hale srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piper George Findlater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wyl_lmg_112923_large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Royal artillery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Psyche At The Throne Of Ven… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Trois Princesses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 100 |
| The Mermaid's Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Horse Artillery And L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Princesses - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Return Of The Fore And Aft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16th Lancers Advancing At A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Edward Matthew Hale?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Edward Matthew Hale a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Edward Matthew Hale: krátké odpovědi
Které dílo umělce Edward Matthew Hale má nejvyšší sledovanost?
- Les Trois Princesses: 800 návštěv, což představuje 42% všech zobrazení umělce Edward Matthew Hale. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Edward Matthew Hale?
- 2 400 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce umělce, 1 300 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Edward Matthew Hale?
- Ano, Jemný (Kontrast): 68% návštěv pro 33% katalogu.