Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eduard Von Grützner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eduard Von Grützner: publikum na první pohled
Monk in the Cellar during Wine Tasting přitahuje nejvíce pozornosti: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 54% všech zobrazení profilu Eduard Von Grützner na OriginalUniqueArt.com. Následuje A Quiet Smoke a The broken handle. Eduard Von Grützner zaznamenal celkem 1 700 návštěv: 800 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 300% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 82% návštěv pro 30% katalogu umělce.
6 děl umělce Eduard Von Grützner, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 6 děl umělce Eduard Von Grützner, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Eduard Von Grützner měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 500 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Eduard Von Grützner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Eduard Von Grützner?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,0% | 27,3% |
| Měkké stínění | 10,0% | 9,1% |
| Střední jas | 44,0% | 63,6% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 80,0% | 81,8% |
| Jemné odstíny | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,9% | 25,0% |
| Zemité tóny | 35,3% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 0,0% |
| Monochromní | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 88,0% | 72,7% |
| Vyvážená | 10,0% | 27,3% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 18,2% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 18,2% |
| Prohlášení | 60,0% | 63,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 81,8% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 9,1% |
Která díla umělce Eduard Von Grützner přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drinkers` scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silesian Drunkard and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi-part Ceiling Painting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Behind the Scenes (Mephisto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monk studying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moulas tasting vine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Behind the Scenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monks in a library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking party with Falstaff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Theater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Eduard Von Grützner?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Eduard Von Grützner a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 600 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 500 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 600 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 600 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Eduard Von Grützner
Která díla umělce Eduard Von Grützner přitahují nejvíce pozornosti?
- Monk in the Cellar during Wine Tasting, s 600 návštěvami (54% všech zobrazení umělce Eduard Von Grützner). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolik lidí sleduje Eduard Von Grützner na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Eduard Von Grützner lidé preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 82% návštěv oproti 30% v katalogu.