Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eanger Irving Couse na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Eanger Irving Couse: jak vypadal rok návštěv
Pottery Vendor je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 5% veškeré pozornosti věnované umělci Eanger Irving Couse. Následuje jich The Flute Ceremony a Indian beside a Camp Fire. Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 3 000 návštěv a celkem 3 600 návštěv. Zájem klesl o 50% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (94%) a telefony (6%). Preferují Pokojný (Atmosféra): 43% návštěv oproti 0% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Eanger Irving Couse
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Eanger Irving Couse.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
600
2 500
Srp 2026
0
200
Zář 2026
0
200
Říj 2026
0
100
Kdy jsou k vidění díla umělce Eanger Irving Couse?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Eanger Irving Couse?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
33,3%
28,6%
Zemité tóny
16,7%
28,6%
Pokojný
0,0%
42,9%
Mystický
33,3%
0,0%
Dramatický
16,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
57,1%
Pohodlné a uklidňující
33,3%
14,3%
Klidná
16,7%
14,3%
Nostalgický
0,0%
14,3%
Duchovní
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
32,0%
31,6%
Měkké stínění
30,0%
23,7%
Střední jas
28,0%
34,2%
Jasná rovnováha
10,0%
5,3%
Luminózní
0,0%
5,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
4,0%
13,2%
Jemné odstíny
18,0%
28,9%
Vyvážená jemnost
46,0%
44,7%
Jasná barevná přítomnost
32,0%
13,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
48,8%
64,5%
Tmavé tóny
36,6%
19,4%
Neutrální tóny
14,6%
16,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
23,7%
Vyvážená
56,0%
57,9%
Živobylé
26,0%
18,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
26,3%
Jemný
22,0%
10,5%
Vyvážený
14,0%
15,8%
Výrazný
18,0%
21,1%
Prohlášení
32,0%
26,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
10,5%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
10,5%
Vyvážená harmonie
10,0%
21,1%
Silná barevná jednotnost
44,0%
28,9%
Jednotná paleta
26,0%
28,9%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Eanger Irving Couse měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Taos Indian and Pottery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Harvest Song
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indian Brave Recording Gene…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Water Course
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Sculptor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Cooling Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Mountain Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indian Drinking from a Lake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indian Hunter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Blanket Mender
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Eanger Irving Couse podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 400
94,4%
telefony
200
5,6%
V jakých jazycích je Eanger Irving Couse sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Eanger Irving Couse a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
200
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Eanger Irving Couse
Které dílo umělce Eanger Irving Couse má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Pottery Vendor s 200 návštěvami, což představuje 5% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Eanger Irving Couse na OriginalUniqueArt.com?
3 600 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 3 000 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Eanger Irving Couse?
Publikum pochází z počítače (94%) a telefony (6%); počítače tvoří 94% návštěv.
Která díla Eanger Irving Couse odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Pokojný (Atmosféra) získávají 43% návštěv z 0% katalogu.