Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Duncan Macgregor Whyte na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Duncan Macgregor Whyte: publikum na první pohled
The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 30% všech zobrazení profilu Duncan Macgregor Whyte na OriginalUniqueArt.com. Následuje Dugald McIsaac, Provost of Oban (1905–1908) a Professor Thorpe Davie. Duncan Macgregor Whyte zaznamenal celkem 1 600 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 20% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Publikum se kloní k Nejtmavší (Jasnost světla): 60% návštěv pro 31% katalogu umělce.
7 děl umělce Duncan Macgregor Whyte, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 7 děl umělce Duncan Macgregor Whyte, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy, 1922
300 návštěv · 30,0%
-
2
Dugald McIsaac, Provost of Oban (1905–1908)
200 návštěv · 20,0%
-
3
Professor Thorpe Davie, 1923
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Last Rays of Day, 1947
100 návštěv · 10,0%
-
5
Stalla Hunisgeir, 1949
100 návštěv · 10,0%
-
6
No.4, Crofters, Balephuil
100 návštěv · 10,0%
-
7
Cattle on the Shore below Caenn a' Mhara
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí sleduje Duncan Macgregor Whyte měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 200 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Duncan Macgregor Whyte?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Duncan Macgregor Whyte?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 31,2% | 60,0% |
| Měkké stínění | 6,2% | 10,0% |
| Střední jas | 12,5% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,8% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 6,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,2% | 80,0% |
| Vyvážená | 43,8% | 20,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 31,2% | 40,0% |
| Jemný | 56,2% | 60,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,8% | 30,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla umělce Duncan Macgregor Whyte přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Provost Hugh MacGowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Professor Thorpe Davie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dugald McIsaac, Provost of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Last Rays of Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Malcolm Macleod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Son Bunty, The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| No.2, Cottars on 'The Land' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No.7, Neil Eachan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Traigh Shiar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tigh Chaluim (Callum's Hous… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Duncan Macgregor Whyte?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Duncan Macgregor Whyte a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Duncan Macgregor Whyte
Která díla umělce Duncan Macgregor Whyte přitahují nejvíce pozornosti?
- The Artist's Son Bunty, The Shinty Boy, s 300 návštěvami (30% všech zobrazení umělce Duncan Macgregor Whyte). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolik lidí sleduje Duncan Macgregor Whyte na OriginalUniqueArt.com?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Duncan Macgregor Whyte lidé preferují?
- Nejtmavší (Jasnost světla): 60% návštěv oproti 31% v katalogu.