Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Teniers Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
David Teniers Starší: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 17% z celkového počtu prohlídek umělce David Teniers Starší. Poté Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary a Dutch-old interior. Celkem 3 000 návštěv: 1 000 na stránce umělce, 2 000 u děl. Publikum roste: o 450% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (67%), telefony (23%) a tablety (10%). Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 65% návštěv i přes pouhých 40% katalogu.
David Teniers Starší: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce David Teniers Starší, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce David Teniers Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
1 200
Srp 2026
0
300
Zář 2026
0
200
Říj 2026
800
300
Jak se v průběhu roku s díly David Teniers Starší obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce David Teniers Starší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
43,8%
50,0%
Zemité tóny
18,8%
10,0%
Eterický
6,2%
30,0%
Hravý
6,2%
10,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Mystický
6,2%
0,0%
Nostalgický
6,2%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
20,0%
30,0%
Dramatický
13,3%
20,0%
Závažný a tklivý
13,3%
20,0%
Pohodlné a uklidňující
13,3%
10,0%
Klidná
13,3%
0,0%
Energický
6,7%
10,0%
Hravý
6,7%
10,0%
Záhadný
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
45,7%
30,4%
Měkké stínění
40,0%
65,2%
Střední jas
14,3%
4,3%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,6%
17,4%
Jemné odstíny
45,7%
52,2%
Vyvážená jemnost
22,9%
17,4%
Jasná barevná přítomnost
2,9%
13,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
87,0%
81,2%
Tmavé tóny
4,3%
18,8%
Monochromní
8,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
60,0%
56,5%
Vyvážená
37,1%
30,4%
Živobylé
2,9%
13,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
17,1%
8,7%
Jemný
31,4%
30,4%
Vyvážený
8,6%
8,7%
Výrazný
14,3%
21,7%
Prohlášení
28,6%
30,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
11,4%
8,7%
Vyvážená harmonie
8,6%
8,7%
Silná barevná jednotnost
37,1%
56,5%
Jednotná paleta
42,9%
26,1%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce David Teniers Starší srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Valentine kneels to receive…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Pan plays the flute before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Mercury playing the flute f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fortune Teller
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Adonis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
twelfth night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Effect in a Church Si…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the cross flanked…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavern Scene with Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je David Teniers Starší sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 000
66,7%
telefony
700
23,3%
tablety
300
10,0%
Jakým jazykem mluví publikum umělce David Teniers Starší?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
300
30,0%
francouzsky
300
30,0%
italsky
200
20,0%
anglicky
100
10,0%
španělsky
100
10,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce David Teniers Starší a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
300
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
400
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
100
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
100
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
David Teniers Starší: krátké odpovědi
Které dílo umělce David Teniers Starší má nejvyšší sledovanost?
Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení umělce David Teniers Starší. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má David Teniers Starší?
3 000 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 2 000 u děl).
Sledují lidé David Teniers Starší na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (67%), telefony (23%) a tablety (10%); vede počítače s podílem 67%.
Preferuje publikum určitý druh děl od David Teniers Starší?
Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 65% návštěv pro 40% katalogu.