Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Teniers the Elder na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Teniers the Elder: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% z celkového počtu prohlídek umělce David Teniers the Elder. Poté Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary a Christ on the Road to Calvary. Celkem 1 900 návštěv: 200 na stránce umělce, 1 700 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 33% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připravila 63% návštěv i přes pouhých 45% katalogu.
David Teniers the Elder: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce David Teniers the Elder, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Venus visiting Vulcan’s Forge
400 návštěv · 21,1%
-
2
Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary
300 návštěv · 15,8%
-
3
Christ on the Road to Calvary
200 návštěv · 10,5%
-
4
Jacob wrestling with the Angel
200 návštěv · 10,5%
-
5
Elderly Man Seated in a Tavern, David Teniers (II) (after), c. 1645, 1645
100 návštěv · 5,3%
-
6
The Temptation of St Anthony, David Teniers (II), c. 1645, 1645
100 návštěv · 5,3%
-
7
Husbandman at a Cottage Door with a Seated Woman and Child, David Teniers (II), c. 1650 - c. 1655, 1655
100 návštěv · 5,3%
-
8
Io, transformed into a cow, is handed to Juno by Jupiter
100 návštěv · 5,3%
-
9
Dutch-old interior
100 návštěv · 5,3%
-
10
Landscape with the flight into Egypt
100 návštěv · 5,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce David Teniers the Elder?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly David Teniers the Elder obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce David Teniers the Elder?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 40,9% | 36,8% |
| Měkké stínění | 45,5% | 57,9% |
| Střední jas | 13,6% | 5,3% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 15,8% |
| Jemné odstíny | 54,5% | 63,2% |
| Vyvážená jemnost | 13,6% | 15,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 5,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,3% | 92,3% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 7,7% |
| Monochromní | 11,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 59,1% | 63,2% |
| Vyvážená | 36,4% | 31,6% |
| Živobylé | 4,5% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,7% | 10,5% |
| Jemný | 27,3% | 26,3% |
| Vyvážený | 4,5% | 10,5% |
| Výrazný | 13,6% | 21,1% |
| Prohlášení | 31,8% | 31,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 45,5% | 63,2% |
| Jednotná paleta | 22,7% | 15,8% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce David Teniers the Elder srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valentine kneels to receive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Io, transformed into a cow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the Road to Calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Dutch-old interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the road to calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the flight i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conversion of Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elderly Man Seated in a Tav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alchemist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus visiting Vulcan’s For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce David Teniers the Elder?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce David Teniers the Elder a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
David Teniers the Elder: krátké odpovědi
Které dílo umělce David Teniers the Elder má nejvyšší sledovanost?
- Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštěv, což představuje 21% všech zobrazení umělce David Teniers the Elder. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má David Teniers the Elder?
- 1 900 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 1 700 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od David Teniers the Elder?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 63% návštěv pro 45% katalogu.