Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Daniel Maclise na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Daniel Maclise: jak vypadal rok návštěv
The Marriage of Strongbow and Aoife je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 6% veškeré pozornosti věnované umělci Daniel Maclise. Následuje jich Madeline after prayer a Charles lamb. Stránka umělce zaznamenala 800 návštěv, díla 5 900 návštěv a celkem 6 700 návštěv. Zájem klesl o 25% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 5 800 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (94%), telefony (3%) a tablety (3%). Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 32% návštěv oproti 22% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Daniel Maclise
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Daniel Maclise.
-
1
The Marriage of Strongbow and Aoife
400 návštěv · 6,3%
-
2
Madeline after prayer
300 návštěv · 4,8%
-
3
Charles lamb
300 návštěv · 4,8%
-
4
Washington Irving
300 návštěv · 4,8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 návštěv · 3,2%
-
6
Snap-Apple Night
200 návštěv · 3,2%
-
7
The Origin of the Harp
200 návštěv · 3,2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 návštěv · 3,2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 návštěv · 3,2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 návštěv · 3,2%
Kdy lidé navštěvují stránku Daniel Maclise?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 5 100 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Daniel Maclise?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Daniel Maclise?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 23,8% |
| Měkké stínění | 16,0% | 17,5% |
| Střední jas | 28,0% | 20,6% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 14,3% |
| Luminózní | 26,0% | 23,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 39,7% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 31,8% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,0% | 17,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,2% | 48,3% |
| Neutrální tóny | 19,6% | 22,4% |
| Monochromní | 15,2% | 12,1% |
| Tmavé tóny | 13,0% | 12,1% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 5,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 38,1% |
| Vyvážená | 40,0% | 46,0% |
| Živobylé | 22,0% | 15,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 32,0% | 28,6% |
| Jemný | 22,0% | 20,6% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,3% |
| Výrazný | 18,0% | 22,2% |
| Prohlášení | 18,0% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 3,2% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 9,5% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 27,0% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 46,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Daniel Maclise měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marriage of Strongbow a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Orlando Parry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Daniel Maclise podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 300 | 94,0% |
| telefony | 200 | 3,0% |
| tablety | 200 | 3,0% |
V jakých jazycích je Daniel Maclise sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Daniel Maclise a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 300 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
Časté dotazy o Daniel Maclise
Které dílo umělce Daniel Maclise má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Marriage of Strongbow and Aoife s 400 návštěvami, což představuje 6% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Daniel Maclise na OriginalUniqueArt.com?
- 6 700 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce, 5 900 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Daniel Maclise?
- Publikum pochází z počítače (94%), telefony (3%) a tablety (3%); počítače tvoří 94% návštěv.
Která díla Daniel Maclise odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 32% návštěv z 22% katalogu.