Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Daniel Garber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Daniel Garber: publikum na první pohled
Springtime In The Village přitahuje nejvíce pozornosti: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 41% všech zobrazení profilu Daniel Garber na OriginalUniqueArt.com. Následuje New Hope a A Wooded Watershed. Daniel Garber zaznamenal celkem 2 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 900 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 700% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Publikum se kloní k Výrazný (Kontrast): 52% návštěv pro 18% katalogu umělce.
10 děl umělce Daniel Garber, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Daniel Garber, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Springtime In The Village
1 200 návštěv · 41,4%
-
2
New Hope
300 návštěv · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 návštěv · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 návštěv · 6,9%
-
5
Reading -
200 návštěv · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 návštěv · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 návštěv · 3,4%
-
8
The Valley
100 návštěv · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 návštěv · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 návštěv · 3,4%
Kolik lidí sleduje Daniel Garber měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 600 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Daniel Garber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Daniel Garber?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 3,5% |
| Měkké stínění | 26,0% | 3,5% |
| Střední jas | 58,0% | 72,4% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 20,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 10,3% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 48,3% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 27,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 13,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 63,0% |
| Neutrální tóny | 26,5% | 18,5% |
| Tmavé tóny | 17,6% | 14,8% |
| Monochromní | 2,9% | 3,7% |
| Přírodní motivy | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 10,3% |
| Vyvážená | 64,0% | 69,0% |
| Živobylé | 24,0% | 20,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 13,8% |
| Jemný | 30,0% | 13,8% |
| Vyvážený | 16,0% | 6,9% |
| Výrazný | 18,0% | 51,7% |
| Prohlášení | 24,0% | 13,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 26,0% | 44,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 10,3% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 13,8% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 27,6% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 3,5% |
Která díla umělce Daniel Garber přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Daniel Garber?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 200 | 66,7% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Kolik lidí denně sleduje Daniel Garber a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 1 000 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 500 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 500 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 500 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 500 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 400 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 300 |
Otázky k Daniel Garber
Která díla umělce Daniel Garber přitahují nejvíce pozornosti?
- Springtime In The Village, s 1 200 návštěvami (41% všech zobrazení umělce Daniel Garber). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Daniel Garber na OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 1 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Daniel Garber lidé preferují?
- Výrazný (Kontrast): 52% návštěv oproti 18% v katalogu.