Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cornelis Springer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cornelis Springer: jak vypadal rok návštěv
Enkhuizen south havendijk je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 6% veškeré pozornosti věnované umělci Cornelis Springer. Následuje jich Many figures in the streets of Haarlem a Weeshuis in Enkhuizen. Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 6 200 návštěv a celkem 6 800 návštěv. Zájem vzrostl o 725% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Říj 2026 s 3 300 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (49%), tablety (49%) a telefony (3%). Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 29% návštěv oproti 12% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Cornelis Springer
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Cornelis Springer.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 návštěv · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 návštěv · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 návštěv · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 návštěv · 4,4%
-
5
Street scene
200 návštěv · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 návštěv · 2,9%
-
7
Village view
200 návštěv · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 návštěv · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 návštěv · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 návštěv · 2,9%
Kdy lidé navštěvují stránku Cornelis Springer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 600 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 200 | 3 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Cornelis Springer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Cornelis Springer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 1,5% |
| Měkké stínění | 12,0% | 17,6% |
| Střední jas | 48,0% | 41,2% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 39,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 14,7% |
| Jemné odstíny | 54,0% | 55,9% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 48,9% | 63,1% |
| Zemité tóny | 51,1% | 35,4% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 1,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 22,1% |
| Vyvážená | 64,0% | 75,0% |
| Živobylé | 8,0% | 2,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 10,0% | 2,9% |
| Výrazný | 8,0% | 7,3% |
| Prohlášení | 78,0% | 83,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 1,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 4,4% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 35,3% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 39,7% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 19,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Cornelis Springer měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Cornelis Springer podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 48,5% |
| tablety | 3 300 | 48,5% |
| telefony | 200 | 2,9% |
V jakých jazycích je Cornelis Springer sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Kolik denních návštěv má Cornelis Springer a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 3 000 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Cornelis Springer
Které dílo umělce Cornelis Springer má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Enkhuizen south havendijk s 400 návštěvami, což představuje 6% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Cornelis Springer na OriginalUniqueArt.com?
- 6 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 6 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Cornelis Springer?
- Publikum pochází z počítače (49%), tablety (49%) a telefony (3%); počítače tvoří 49% návštěv.
Která díla Cornelis Springer odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 29% návštěv z 12% katalogu.