Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cornelis de Vos na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Cornelis de Vos: publikum na první pohled
The Triumph of Bacchus přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení profilu Cornelis de Vos na OriginalUniqueArt.com. Následuje Two daughters of the painter a Mother and child. Cornelis de Vos zaznamenal celkem 1 400 návštěv: 700 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Publikum se kloní k Výrazný (Emoční náboj): 43% návštěv pro 0% katalogu umělce.
7 děl umělce Cornelis de Vos, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 7 děl umělce Cornelis de Vos, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
500
Srp 2026
200
0
Zář 2026
0
200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Cornelis de Vos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Cornelis de Vos?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
42,9%
Elegance
50,0%
28,6%
Romantický
0,0%
28,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Závažný a tklivý
37,5%
14,3%
Výrazný
0,0%
42,9%
Klidná
12,5%
14,3%
Nostalgický
12,5%
14,3%
Reflektivní
25,0%
0,0%
Romantický
12,5%
14,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
70,0%
66,7%
Měkké stínění
16,0%
33,3%
Střední jas
10,0%
0,0%
Jasná rovnováha
4,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
56,0%
22,2%
Jemné odstíny
30,0%
22,2%
Vyvážená jemnost
14,0%
55,6%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
85,7%
100,0%
Neutrální tóny
11,9%
0,0%
Tmavé tóny
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
78,0%
44,4%
Vyvážená
22,0%
55,6%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
0,0%
Jemný
32,0%
0,0%
Vyvážený
12,0%
11,1%
Výrazný
20,0%
44,4%
Prohlášení
26,0%
44,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
22,2%
Vyvážená harmonie
12,0%
11,1%
Silná barevná jednotnost
40,0%
66,7%
Jednotná paleta
30,0%
0,0%
Která díla umělce Cornelis de Vos přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Self-Portrait of the Artist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Magdalena and Jan-Baptist d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Girl at the A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Family of the Artist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady with a F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Elisabeth (or Cornelia) Vek…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Tritons at the Feast of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Cornelis de Vos?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
200
100,0%
Kolik lidí denně sleduje Cornelis de Vos a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
300
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
300
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
0
Otázky k Cornelis de Vos
Která díla umělce Cornelis de Vos přitahují nejvíce pozornosti?
The Triumph of Bacchus, s 300 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Cornelis de Vos). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolik lidí sleduje Cornelis de Vos na OriginalUniqueArt.com?
1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Cornelis de Vos lidé preferují?
Výrazný (Emoční náboj): 43% návštěv oproti 0% v katalogu.