Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Copley Fielding na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Copley Fielding: jak vypadal rok návštěv
John Frederick Lewis je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 18% veškeré pozornosti věnované umělci Copley Fielding. Následuje jich A fishing vessel heading out to sea in a squall a Sunset, Sussex. Stránka umělce zaznamenala 0 návštěv, díla 1 000 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Monochromní (Intenzita barev): 73% návštěv oproti 28% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Copley Fielding
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Copley Fielding.
-
1
John Frederick Lewis
200 návštěv · 18,2%
-
2
A fishing vessel heading out to sea in a squall
200 návštěv · 18,2%
-
3
Sunset, Sussex
200 návštěv · 18,2%
-
4
Cows In A River Landscape
100 návštěv · 9,1%
-
5
Figures by a lake at dusk
100 návštěv · 9,1%
-
6
Figures Conversing In A Mountainous Lake Landscape
100 návštěv · 9,1%
-
7
Loch Achray Ruskin
100 návštěv · 9,1%
-
8
A Herdsman With Cattle Above Rydal Water In The Lake District
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Copley Fielding?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Copley Fielding?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Copley Fielding?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 18,2% |
| Měkké stínění | 18,0% | 27,3% |
| Střední jas | 28,0% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 45,5% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 54,5% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 47,6% | 55,6% |
| Zemité tóny | 40,5% | 44,4% |
| Tmavé tóny | 11,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 72,7% |
| Vyvážená | 50,0% | 27,3% |
| Živobylé | 22,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 27,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 9,1% |
| Výrazný | 26,0% | 18,2% |
| Prohlášení | 36,0% | 45,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 27,3% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Copley Fielding měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richmond hill, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambelside, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Nemi with Pontine Mars… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scottish Loch With Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ubaldo and Carlo in the Enc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Herdsman With Cattle Abov… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beached Fishing Vessels At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unloading the catch, whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Copley Fielding sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Copley Fielding a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Copley Fielding
Které dílo umělce Copley Fielding má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve John Frederick Lewis s 200 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Copley Fielding na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Copley Fielding odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Monochromní (Intenzita barev) získávají 73% návštěv z 28% katalogu.